Custom Rom Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta başlık: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta açıklama: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Yazdır

yokohama

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eyl 2018
6
1
3
42
Merhaba bendede asus fe170cg var yaklasik 3 sene once telefon ozelligi kazandirayim derken tablet yazilimi tamamen coktu. Ne yaptiysam cihaz acilmiyor droidboota da girmiyor. Acma dugmesine basinca titriyor ardindan siyah ekrana usb amblemi altinda beyaz bir kutu geliyor o kitu bir anda kirmizi olup cihaz kapaniyor. Pc ye baglayip actigimda o usb isareti bir sure kaliyor yazilim atmanin yarisinda tekrar kapaniyor. Yardiminizi rica ederim. Maddi anlamda para etmeyen bir urun ama benim icin manevi degeri var calistirabilirseniz cok mutlu olurum.

• Beğen
Tepkiler: s9638951

delucky

Üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2016
64
19
8
37
Merhaba bendede asus fe170cg var yaklasik 3 sene once telefon ozelligi kazandirayim derken tablet yazilimi tamamen coktu. Ne yaptiysam cihaz acilmiyor droidboota da girmiyor. Acma dugmesine basinca titriyor ardindan siyah ekrana usb amblemi altinda beyaz bir kutu geliyor o kitu bir anda kirmizi olup cihaz kapaniyor. Pc ye baglayip actigimda o usb isareti bir sure kaliyor yazilim atmanin yarisinda tekrar kapaniyor. Yardiminizi rica ederim. Maddi anlamda para etmeyen bir urun ama benim icin manevi degeri var calistirabilirseniz cok mutlu olurum.
kardeşim önce droid boot menü recovery yüklenmesi gerekiyor cihaza daha önce birkaç cihazda başıma geldi ve hepsi düzeldi çok şükür ama dosyaları mevcutmu arşive bakmam gerekiyor en sağlıklısı kargo yapabilirsen cihazını yardımcı olabilirim uzaktan erişimle zor sadece yazılım olsa burdan yardımcı oalbilirim.

yokohama

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eyl 2018
6
1
3
42
kardeşim önce droid boot menü recovery yüklenmesi gerekiyor cihaza daha önce birkaç cihazda başıma geldi ve hepsi düzeldi çok şükür ama dosyaları mevcutmu arşive bakmam gerekiyor en sağlıklısı kargo yapabilirsen cihazını yardımcı olabilirim uzaktan erişimle zor sadece yazılım olsa burdan yardımcı oalbilirim.

Teşekkür ederim. Tabiki yapabilirim. Adresinizi özelden paylaşabilirseniz yarın gönderebilirim.

s9638951

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ağu 2018
10
1
3
37
izmir
@delucky, arkadaş gerçekten çok ilgili günlerdir uğraştım cihazı sonunda çalışır hale getirdi başta @delucky olmak üzere mobilkulup ailesine çok teşekkür ediyorum paylaşmak güzeldir...

• Beğen
Tepkiler: delucky

sariao

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2018
4
0
1
36
merhaba HOCAM BANA ULABİLİRMİSİN

CATMACAM

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2019
2
0
1
48
memo pad lerde o kdr model var ki sku kodlarını dikakte almak gerekiyor yani dolayısıyla yanlış rom yüklemeye çalışılıyor. aslında buradaki romda yüklenebilir ama flash tool hata verir.

Üstat asus sitesindeki tüm romları denedim. tw cn ww ve tr olanların hepsini. bir türlü olmadı. benim sorunum usb ekranında kalması cihazın. droidboot yada recovery girilmiyor. droid boot menü recovery fskdownloader ile yapmaya çalışıyorum herseferinde hata verip kırmızı usb ye dönüyor cihaz ekranı. sizden ricam destek olmanız bu konuda. rom atmayı felan ben yaparım. droidboota kadar gelseniz yeterli minnettar kalırım. uzaktan bağlantı hazır. ne zaman uygun olursanız beklerim. çok çok teşekkürler.

kutu memopad 7 ama cihaz içinde fe170cg yazıyor.

hhhhh55

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 May 2019
2
0
1
27
asus k012_2 cihazım açılmıyor. buradaki yazılımları denedim yükleyemedim. sd karttan da yüklenmiyor. yardımcı olabilirmisiniz?

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
belki sorununuz driver dir
yüklemede ne hatası alıyorsunuz