Yardım Asus MeMO Pad 8 (ME181CX) Tablet Açılmıyor

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
valla çözebilsem çok mutlu olacağımda çözemiyorum. Elinizden geldiğince yardımcı oldunuz sağolun.
pc de program dosya yüklemekten hdd yer bitti :D Farklı cihazlarda aynı sorunu yaşayanların çözümlerine odaklanıyorum ama söyledikleri dosyalar bendekilerle tutmuyor (mesela ifni.zip) tabi böyle olunca yine olay tıkanıyor.
Bu iş gerçekten bu kadar zormu ben bilmediğim içinmi sıkıtı yaşıyorum ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
valla çözebilsem çok mutlu olacağımda çözemiyorum. Elinizden geldiğince yardımcı oldunuz sağolun.
pc de program dosya yüklemekten hdd yer bitti :D Farklı cihazlarda aynı sorunu yaşayanların çözümlerine odaklanıyorum ama söyledikleri dosyalar bendekilerle tutmuyor (mesela ifni.zip) tabi böyle olunca yine olay tıkanıyor.
Bu iş gerçekten bu kadar zormu ben bilmediğim içinmi sıkıtı yaşıyorum ?

Cihazın donanımını test etme imkanınız olmadığı için siz mecburen cihazın yazılımına odaklanıyorsunuz.
Haliyle de, bu da sizi olması gerekenden daha fazla bir uğraş içine sokuyor.
Emin olun, benim bile donanımı sağlam bir cihaz için, bazen bir iki hafta uğraştığım oldu.
Bazen cihaz yazılımını zor bela yüklediğim, bazen de yükleyemediğim cihazlar oldu.

• Beğen
Tepkiler: djcopper

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Samsung s3 telefonum vardı bir ara ona gayet rahat yazılım atmıştım Odin aracılğı ile ama bu asus tablet kodlarla uğraştırıyor.pek düzgün bilgide yok.debelenip duruyorum sadece :giggle:

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Cihazın donanımını test etme imkanınız olmadığı için siz mecburen cihazın yazılımına odaklanıyorsunuz.
Haliyle de, bu da sizi olması gerekenden daha fazla bir uğraş içine sokuyor.
Emin olun, benim bile donanımı sağlam bir cihaz için, bazen bir iki hafta uğraştığım oldu.
Bazen cihaz yazılımını zor bela yüklediğim, bazen de yükleyemediğim cihazlar oldu.

bu cmds error vermesini nasıl düzelteceğim hakkında fikriniz varmı ? Hiçbir şekilde flashlama yapamıyorum bu hatayı veriyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu cmds error vermesini nasıl düzelteceğim hakkında fikriniz varmı ? Hiçbir şekilde flashlama yapamıyorum bu hatayı veriyor.

Ne yazık ki konu hakkında yeterli bilgim yok ve henüz zaman bulup konuyu araştıramadım.
Lakin bu konu notlarımın arasında, umarım sorununuzun çözümünde size yardımcı olabilirim.

djcopper

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
28
0
1
48
Ne yazık ki konu hakkında yeterli bilgim yok ve henüz zaman bulup konuyu araştıramadım.
Lakin bu konu notlarımın arasında, umarım sorununuzun çözümünde size yardımcı olabilirim.
Verdiğiniz linkteki forumdada cmds error diyen olmuş,partition.tbl dosyası yok flash dosyanda demiş link vermiş ama link ölü.
Neyse yinede ilginize teşekkür ederim sanırım ben pes edeceğim,tablet ya tamire gidecek yada çöpe :)