Yardım Atılım mPAD

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bir sorum var bu cihazlara yani atılım pad lara rom atılamıyormuş ,üniversitelerde dagıtılan çihaz...böyle bir şey varmı..şimdiden teşekürler

Yazılım yüklemesi yapılarak piyasaya sunulan her cihaza yeniden yazılım yüklemesi yapılabilir.
Bazen cihazın türüne göre farklı yöntemler ve araçlar kullanmak gerekebilir.
Sizin cihazınıza da yazılım yüklemesi yapılabilir.
(Cihazınıza yükleyebileceğiniz Rom'un bağlantısını daha önceki iletilerimde paylaştım.)

refik

Üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
50
4
8
60
teşekürler...ben çok ugraştım bir arkadaşa gönderdim tablet üzerinde çalışan bir arkadaş sadece bana dedigi bu tablete kesinlikle yazılım atılamaz ,dedigi bu ben de tableti rafa kaldırdım olsaydı süper olacaktı ..iyi bir tablet ama olmuyor.tekrar ilgilendiginiz için teşekürler

DeAtHeR

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ara 2016
5
2
3
43
Atılım üniversitesi kendi ürettiği cihazlar bunlar.
Kendi hazırladıkları Anakartlar var onların içinde.
Kısacası Atılım üniversitesinden rica ederseniz yazılım yükleyebilirler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
teşekürler...ben çok ugraştım bir arkadaşa gönderdim tablet üzerinde çalışan bir arkadaş sadece bana dedigi bu tablete kesinlikle yazılım atılamaz ,dedigi bu ben de tableti rafa kaldırdım olsaydı süper olacaktı ..iyi bir tablet ama olmuyor.tekrar ilgilendiginiz için teşekürler

Arkadaşınız biraz sallamış gibi geldi bana.
Yazılımla çalışıp yazılım yüklenemeyen cihaz yoktur.
Arkadaşınız yükleyememiştir.
Sizinle daha önce paylaştığım bağlantıda, yazılım yükleme aracı dahil ihtiyacınız olan her şey mevcut.

aleoo

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ara 2020
1
0
1
22
Bende çok aradım nette mpad05 tablete root atabilen kimse yok. Bu kadar zor mu gerçekten ya