Yardım Bootloader Kilidi Kapalı Telefona EDL Mod ile Rom Atılır mı? (Test Point)

starbay

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Mar 2021
17
1
3
23
başka kablo dene orayı kolay bozamazsın
ya teşekkür ederim ilgilendiğin için de her şeyi yaptım bilgisaayrı kapadım açtım tekrar yapmayı denedim fişlerin yerini değiştirdim usb kablosunu değiştirdim port yerini değiştirdim ama yine yaptığımda sadece fastboot ve recovery açabiliyorum şimdi ne şansız insanım yüz kere orayı cımbızla şey ederken usb soketine taktım ama yine sadece telefon açılıyor pc Qualcom olarak görmüyor daha yeni sana sormadan önce görüyordu ondan sonra kaç kere denedim olmadı çıldırcam

starbay

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Mar 2021
17
1
3
23
atamadım ama yıpranmış duruyor orasu yani yanyana üç tane sarı yuvarlak vardı o test point noktaları siyah olmuş (2 nokta yani)

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
iki tane büyük boy saat pimini yanyana lehimleyip arka tarafınıda körleyip tek tarafı yaylı jumper tester yaparsınız. pim dedğiniz 1 liralık birşey daha sonradan yapacaklara da küpe olsun. seninkine hala umut var ama sen yapma emmc cmd ucu da edl moda sokar bu çok hassas . verdiğin de aynı dosya fark yok. birisi tek dosya flaşlıyor sadece. @starbay

Moderatör tarafında düzenlendi:

starbay

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Mar 2021
17
1
3
23
iki tane büyük boy saat pimini yanyana lehimleyip arka tarafınıda körleyip tek tarafı yaylı jumper tester yaparsınız. pim dedğiniz 1 liralık birşey daha sonradan yapacaklara da küpe olsun. seninkine hala umut var ama sen yapma emmc cmd ucu da edl moda sokar bu çok hassas .
He ben yapmıyorum ozaman bekliyim dimi