Box ve Dongle Tavsiyesi

Yazdır

cobaltblue

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
14
10
3
42
izmir
Merhaba box cihazlar hakkında çok bilgi sahibi değilim bana ufak çaplı işlerimi halledebilmem için bir cihaz lazım genel olarak imei repair , frp reset , samsung account reset gibi burda EFT dongle fiyat olarakta makul şuan için box cihazlar hakkında siz ne düşünürsünüz eft işimi görürmü yoksa almışken z3x mü alayım.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba box cihazlar hakkında çok bilgi sahibi değilim bana ufak çaplı işlerimi halledebilmem için bir cihaz lazım genel olarak imei repair , frp reset , samsung account reset gibi burda EFT dongle fiyat olarakta makul şuan için box cihazlar hakkında siz ne düşünürsünüz eft işimi görürmü yoksa almışken z3x mü alayım.
Her box ayrı marka ve modellere müdahale eder. Genel olarak samsung için en iyileri z3x ve octoplus box'tır. Bu durum aslında bulunduğunuz bölgeye göre gelen marka ve modellere göre değişir. Bazı bölgelerde samsung çoktur, bazı bölgelerde htc veya daha değişik markalar. Yani size gelen marka ve modeller nelerdir genel olarak ona göre box tercih etmeniz gerekir.

thejakal86

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
29 Nis 2017
17
7
3
37
bencede octopus al derim ayrica frp tool eklediler aktivasyon yaparsan daha basit çözersin frp işlerini supportuda gayet geniş

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

mu-ef-ha

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Nis 2018
2
1
3
50
samsung cihazlar çoğunlukta
- SELAMUN ALEYKÜM
- mesajınızı okudum bende sizin gibi box araştırıyorum siz mesajı yazalı epey olmuş box nasıl tedarik edicem yardımcı olurmusunuz....kolay gelsin iyi çalışmalar

• Beğen
Tepkiler: phone

adnanmirsad56

Üye
Yasaklı üye
9 Ocak 2018
89
70
18
34
samsung ise bence z3x i tercih edin.
istanbulda oturuyorsanız eminönüde hasırcılar çarşısını bul en alt katta enes gsm satıyor

• Beğen
Tepkiler: mu-ef-ha

ahmet19871987

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Kas 2018
20
0
1
36
abi piyasada huawei ler çogalmaya başladi Lg vs. bunlar için almayi duşunuyirum da parasini çikarmaz mi. mesela j7 pro - Core ler tamir olmuyor guncellemeden dolayi bunlar çözebilir diye duşunuyorum beklesek mi dersin?

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
abi piyasada huawei ler çogalmaya başladi Lg vs. bunlar için almayi duşunuyirum da parasini çikarmaz mi. mesela j7 pro - Core ler tamir olmuyor guncellemeden dolayi bunlar çözebilir diye duşunuyorum beklesek mi dersin?

Ben beklemeni tavsiye ederim. Lakin; gelen talepler yoğun ise yani masrafını çıkaracaksan satın al.

• Beğen
Tepkiler: ahmet19871987