Stock Rom BQ Aquaris X5 Plus Orijinal Yazılım

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

BQ Aquaris X5 Plus cihazımıza orjinal yazılım yükleme.
  1. Bilgisayarımıza Android USB sürücülerini yüklüyoruz. ve (sürücüler yüklü ise bu adımı atlaya bilirsiniz.) Qualcom Drıver.
  2. Telefonumuzu kapatıyoruz.
  3. İndirmiş olduğumuz yazılım yükleme aracını bilgisayarımıza yüklüyoruz.
  4. QFIL programını açıyoruz.
  5. Ses kısma(-) ve Ses açma (+) tuşuna basarak telefonumuzu bilgisayara bağlıyoruz.
  6. Bilgisyarımızın telefonu görüp drıver dosyalarını tanımasını bekliyoruz. Sonrasında otomatik olarak com port alacaktır.
  7. indirmiş olduğumuz firmware dosyalarını seçiyoruz.
  8. Yükleme işlemi başladığı zaman alt tarafta görünecektir.
Bu işlemleri sırası ile düzgün bir şekilde yapıldığı zaman telefonunuz flashlanmış olacaktır.
BQ Aquaris X5 Plus Firmware dosyasını ve indire bilirsiniz.
Yazılım yükleme aracına ulaşabilirsiniz.

Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan
ve sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

dreamworks_tr

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
4
2
3
38
Bu Bq denilen ciihaz Snapdragon işlemcili fakat sizin verdiğiniz yazılım dosyası MTK ve panasonic marka bir telefonunun.Haliyle yanlış post olmuş bilginize ...

• Beğen
Tepkiler: astek055

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Yaşınız genç.
Daha ne iyi günler yaşarsınız.
Yaşımız genç yaşadıklarımız çok efendim. Şimdi bakıyorum da bi elimde ıPhone bir elimde Samsung hangisine bakim. Inanın bi yazılım dı bir donanım dı kafa gerçekten kaldırmıyor. Illa ki ikisiniden biri eksik kalıyor. Bunun üzerine birde burada elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Illaki birisinde hata yapıyor insan. Napalım bizdeki kafa ancak bu kadarına yetiyor şuan.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yaşımız genç yaşadıklarımız çok efendim. Şimdi bakıyorum da bi elimde ıPhone bir elimde Samsung hangisine bakim. Inanın bi yazılım dı bir donanım dı kafa gerçekten kaldırmıyor. Illa ki ikisiniden biri eksik kalıyor. Bunun üzerine birde burada elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Illaki birisinde hata yapıyor insan. Napalım bizdeki kafa ancak bu kadarına yetiyor şuan.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:cenaze:

dreamworks_tr

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
4
2
3
38
Canın sağ olsun ustam.Bu Dünya şartlarında ben bile kendimi 70 hissediyorum.17 yıldır da telefon servisiyim benim beynim çok genç yaşta yandı 404 not found hatası verdi

• Beğen

efecanca60

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2017
4
0
1
36
Yazılım yükleme aracının indirme bağlantısı konuda paylaşılmış.
Gözünüzden kaçmış sanırım.
Yok kaçmadı fakat cihaz sadece edl modda ve fastboot moda geçmiyor bu flash Tool le yazılım yüklemesini gerceklestiremiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yok kaçmadı fakat cihaz sadece edl modda ve fastboot moda geçmiyor bu flash Tool le yazılım yüklemesini gerceklestiremiyorum

Cihazınızı bilgisayarınıza bağlarken, ses tuşlarını konuda belirttiğiniz gibi basılı tutarsanız, sorun yaşamamanız lazım.
Lakin sorun yaşıyorsanız cihazda başka bir sorun olabilir.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?

efecanca60

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2017
4
0
1
36
Cihazınızı bilgisayarınıza bağlarken, ses tuşlarını konuda belirttiğiniz gibi basılı tutarsanız, sorun yaşamamanız lazım.
Lakin sorun yaşıyorsanız cihazda başka bir sorun olabilir.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
Açıkçası cihazda ki bütün tuş kombinasyonu bu denedim ama ama fastboot moda geçmiyor sadece edl mod çalışıyor gördüğüm ve karşılaştığım en tuhaf cihaz bende iade etmek zorunda kaldım