Bütün Romlar Bir Programda Maymuncuk

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 878
 Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Bütün Romlar Bir Programda. Maymuncuk.

Belki çoğu kişinin işine yarayacaktır. Kendim hazırladım. Bütün hakları bana aittir. Kullanan dua etsin, yayınlayanda kaynak belirtsin. Birşey istemiyorum.
Program, yazılım arayan çoğu insanın gereksinimlerini karşılayacaktır. İndirin ve kullanın derim. Bu tabii ki geliştirilecek.Daha fazla eklenti yapılacak. Ama şimdilik bu kadar. Aceleye geldi. Sonraki versiyonu daha düzenli olacak. İşinize yaraması dileğiyle.

Artı yada eksi eleştirisi olanlar yorum altına yazabilirler. İstekleri değerlendireceğim.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

xcoll

Üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2017
69
1
6
43
Hocam bende replika note 4 var ona yuklesem olurmu bşrde ben goremedım toptalkdan belki kullanımınıda basit bir anlatmanız mumkunmu...

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Telefonunuzun teknik dökümanı lazım. Rastgele yükleme yapmayın. Cihaz kapanır yoksa. Programda Samsung Kopya kısmından girip bir bak.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Evet. Temizliğini deklare ettiğiniz için teşekkürler.;)

Rica ederim.
autorun.exe dosyalarının kötü bir geçmişi olduğu için antivirüs programları bu dosyalara pek sıcak bakmıyor.
Çoğu antivirüs programı autorun.exe dosyalarını tarayıp bir şey bulamamalarına rağmen:
Ne olur ne olmaz, düşüncesi ile autorun.exe dosyalarının çalışmalarına izin vermemektedir.
Sorunsuz bir şekilde çalışan autorun.exe dosyaları ise genellikle bilinen markalar tarafından tarafından hazırlanmaktadır.
Örneğin Asus'un Sürücü CD'lerin de bulunan autorun.exe dosyaları sorun çıkartmazlar.
Çünkü imzalar ve üretici bilgileri gerek işletim sistemleri, gerekse antivirüs programları tarafından tanıdıktır.
Size önerim, uygulamayı AutoPlay Media Studio'nun son sürümü ile tekrar derlemenizdir.
Temp klasöründe oluşan dosyaların davranışları tekrar gözden geçirmenizde faydalı olabilir.
Bir de mümkünse, autorun.exe yerine başka bir isim kullanınız.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AhmetSuat

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Görüşlerinize katılıyorum. Bazı makinalarda virüs olarak algılanmasının en büyük sebeplerinden biri de, aslında vatandaşın bilgisayarında virüs var ve o virüs bu autorun.exe dosyasına bulaşmaya çalışıyor. Antivirüste onu algılıyor. Norton ve Kaspersky mesela çok büyük markalar. Ama aynı zamanda da, çok gereksiz ve ilgisiz hareketleride potansiyel virüs olarak algılayabiliyorlar. Bunu hazırlarken, virüs iletisi almasın kimse diye defalarca tarattım. Virustotalden tarattım, ondan sonra yayınladım. Kimsenin vebaline girmek istemem. Bundan sonraki versiyon daha gelişmiş ve daha fazla içerikli olacak. O zaman, son bölümde verdiğiniz tavsiyeleri göz önüne alırım.

Ben bu tarz AllinOne yazılımların faydalı olduğuna inanmışımdır. Amacımda zaten, herkesin işini kolaylaştırmak. Bakalım, kafamda daha değişik bir proje var ama daha taslak şeklinde. Bir yeni versiyon olarak yayınlyabilirim. Tabii ki vakit buldukça. Ne kadarda kara listeye alınmış olsak ta :disappointed: ,forumda insanların yardımına devam etmeye çalışacağız.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Görüşlerinize katılıyorum. Bazı makinalarda virüs olarak algılanmasının en büyük sebeplerinden biri de, aslında vatandaşın bilgisayarında virüs var ve o virüs bu autorun.exe dosyasına bulaşmaya çalışıyor. Antivirüste onu algılıyor. Norton ve Kaspersky mesela çok büyük markalar. Ama aynı zamanda da, çok gereksiz ve ilgisiz hareketleride potansiyel virüs olarak algılayabiliyorlar. Bunu hazırlarken, virüs iletisi almasın kimse diye defalarca tarattım. Virustotalden tarattım, ondan sonra yayınladım. Kimsenin vebaline girmek istemem. Bundan sonraki versiyon daha gelişmiş ve daha fazla içerikli olacak. O zaman, son bölümde verdiğiniz tavsiyeleri göz önüne alırım.

Ben bu tarz AllinOne yazılımların faydalı olduğuna inanmışımdır. Amacımda zaten, herkesin işini kolaylaştırmak. Bakalım, kafamda daha değişik bir proje var ama daha taslak şeklinde. Bir yeni versiyon olarak yayınlyabilirim. Tabii ki vakit buldukça. Ne kadarda kara listeye alınmış olsak ta :disappointed: ,forumda insanların yardımına devam etmeye çalışacağız.

;)