Stock Firmware Casper Nirvana N240 Firmware

Meta başlık: Casper Nirvana N240 Firmware

Meta açıklama: Casper Nirvana N240 Firmware

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Nirvana N240 Firmware

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Yazılım indirme linkleri:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
Boyut: 3,84 GB

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Alternatif indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Sunum içeriği:
Casper Nirvana N240 Firmware
Kurulum Açıklaması
Windows 10 Sürücüleri

Son düzenleme:

vexille

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
1
0
1
35
iyi gunler oncelikle paylasım icin tesekkurler.. Casper Nirvana N240 model tabletimin isletim sistemi coktu ve kurtarmada %62 de takılı kalıyor..
nasıl yenı sistem kurarım ayrıntılı yardımcı olurmusnuz.. tablet usb nın bootunu gormuyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
iyi gunler oncelikle paylasım icin tesekkurler.. Casper Nirvana N240 model tabletimin isletim sistemi coktu ve kurtarmada %62 de takılı kalıyor..
nasıl yenı sistem kurarım ayrıntılı yardımcı olurmusnuz.. tablet usb nın bootunu gormuyor

Kurulum işlemini bulunan dokümandan faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

eyupbiradli

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Mar 2017
7
2
3
27
hocam ilk defa yapıcamda bu işlemi bu partları nasıl birleştiricem acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam ilk defa yapıcamda bu işlemi bu partları nasıl birleştiricem acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

İndirdiğiniz bütün dosyaların aynı klasör içerisinde olmasını sağlayınız.
Daha sonra indirdiğiniz dosyalardan herhangi birisini seçerek, sağ tuş yapınız.
Klasöre çıkart seçeneğini seçiniz ve işlemin bitmesini bekleyiniz.
(Bu işlemi indirdiğiniz her dosya için ayrı ayrı YAPMAYINIZ.)

x750f

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Haz 2017
1
0
1
36
Deployment\Walkthrough-Deploy.bat klasörü ve bat doyası yok hocam bu indirilen partlarda. Farklı bir yükleme tekniği mi var acaba.

edit:

tamam onu da buldum ama çalışmıyor disk part falan kısımları geçiyor en sonunda xcopy çalışmıyor.

R:/recovery/windowsre file not found

The system can not find the patch specified
Note : Windows RE may appear as Disabled

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Deployment\Walkthrough-Deploy.bat klasörü ve bat doyası yok hocam bu indirilen partlarda. Farklı bir yükleme tekniği mi var acaba.

edit:

tamam onu da buldum ama çalışmıyor disk part falan kısımları geçiyor en sonunda xcopy çalışmıyor.

R:/recovery/windowsre file not found

The system can not find the patch specified
Note : Windows RE may appear as Disabled

Dosyaları kontrol ettim.
Dosyalarda bir sorun görünmüyor.
Yazılım yükleme işlemini "Casper Nirvana N220 Kurulum Talimatı" isimli metin belgesinde anlatıldığı gibi yapmalısınız.

heso01

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Tem 2017
3
0
1
31
İndirdiğiniz bütün dosyaların aynı klasör içerisinde olmasını sağlayınız.
Daha sonra indirdiğiniz dosyalardan herhangi birisini seçerek, sağ tuş yapınız.
Klasöre çıkart seçeneğini seçiniz ve işlemin bitmesini bekleyiniz.
(Bu işlemi indirdiğiniz her dosya için ayrı ayrı YAPMAYINIZ.)
Hoca ben indirdim dosyaları klasore çıkardım hata içi de yükleme talimatı da var ama bir türlü yukleyemedim şimdi detaylı anlatirmisniz bu dosyalar nasıl kurulacak acil yardım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hoca ben indirdim dosyaları klasore çıkardım hata içi de yükleme talimatı da var ama bir türlü yukleyemedim şimdi detaylı anlatirmisniz bu dosyalar nasıl kurulacak acil yardım

Ekteki dosyaları incelemeniz faydalı olacaktır.

Ekli dosyalar

• N240-N220 Kurulum Talimatı.docx
    138.4 KB · Görüntüleme: 303
  • N240-N220 Kurulum Talimatı.txt
    726 bayt · Görüntüleme: 239

heso01

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Tem 2017
3
0
1
31
Ekteki dosyaları incelemeniz faydalı olacaktır.
Saol ben kendim çözümünü buldum sorun ekran kartından intelin sitesinden destek bölümünden suruculerve dosyalar gibi bir bölüm var oradan bilgisayarı tarayarak ekran kartını bul gibi bir işlem var oradan intel uptade download denilen bir uygulamayı indirip kurduktan sonra uygulama eksik sürücüleri buldum indirmenizi sağlıyor ve kuruyorsunuz bütün sorun çözülüyor hem dokunmatik hem ses hemde batarya göstergesi çıkıyor bir kamerayı çözmesi onuda araştırıp hallederim insallah

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bak bu linkten casper n240 eksik sürücüleriniz inderebilirsiniz bu uygulamayı indirin kurun ve taramayi başlayın gerekli dosyayı bulur arşivden çıkarın ve kurun olur.

Cihazın orijinal yazılımı yükledikten sonra, cihazın bütün sürücüleri yüklenmiyor mu?
Bu programın yanılmıyorsam otomatik kurulum özelliği de var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: heso01

Alina

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2017
13
0
1
44
Merhaba Arkadaşlar Casper Nirvana N240 Tablet 'in WIFI si aniden çalışmaz oldu . Resetledim , Tüm Kurtarma seceneklerini denedim. olmadı . En sonunda Format attım . Windows 10 nu sıfırdan kurdum , Casper in sayfasından tün Driverları indirdim kurdum. Hiçbir sorun gözükmüyor . FAkat WIFI yine çalışmıyor. Device Managerda
üzerinde ! işareti cıkıyor. Resetliyorum , açıldığında ünlem kayboluyor fakat WIFI çalışmıyor . NE tikim iş çözemedim. Lütfen Yardım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba Arkadaşlar Casper Nirvana N240 Tablet 'in WIFI si aniden çalışmaz oldu . Resetledim , Tüm Kurtarma seceneklerini denedim. olmadı . En sonunda Format attım . Windows 10 nu sıfırdan kurdum , Casper in sayfasından tün Driverları indirdim kurdum. Hiçbir sorun gözükmüyor . FAkat WIFI yine çalışmıyor. Device Managerda
üzerinde ! işareti cıkıyor. Resetliyorum , açıldığında ünlem kayboluyor fakat WIFI çalışmıyor . NE tikim iş çözemedim. Lütfen Yardım

Cihazınızı kablolu olarak bir şekilde internete bağlamanız mümkün mü, TeamViewer ile bağlanıp bir bakayım?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Alina

Alina

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2017
13
0
1
44
Tamam hemen bağlıyorum . teamviwer adresini veririm birazdan