Stock Firmware Casper Nirvana N240 Firmware

Meta başlık: Casper Nirvana N240 Firmware

Meta açıklama: Casper Nirvana N240 Firmware

Cebep

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Nis 2019
6
0
1
23
Это фабричное програмное обеспечение?

Fatih Çeli

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eyl 2019
1
0
1
41
2 Sene önce tabletime format atarken recovery dosyalarını silmiştim. Kaç yere gösterdim yapamadılar. İnternette sadece burada bulunan yukarıdaki dosyaları indirdim. Anlatım zaten mükemmel. Bilgisayarımı düzelttim. Geçen hafta recoverymi yanlışlıkla sildim. Dosyaları buradan indirip tekrar düzelttim. Harika bir paylaşım yapmışsınız. Teşekkür ederim....

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
2 Sene önce tabletime format atarken recovery dosyalarını silmiştim. Kaç yere gösterdim yapamadılar. İnternette sadece burada bulunan yukarıdaki dosyaları indirdim. Anlatım zaten mükemmel. Bilgisayarımı düzelttim. Geçen hafta recoverymi yanlışlıkla sildim. Dosyaları buradan indirip tekrar düzelttim. Harika bir paylaşım yapmışsınız. Teşekkür ederim....

Geçmiş olsun.
Rica ederim.

Kemals258

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2020
3
0
1
25
Saol ben kendim çözümünü buldum sorun ekran kartından intelin sitesinden destek bölümünden suruculerve dosyalar gibi bir bölüm var oradan bilgisayarı tarayarak ekran kartını bul gibi bir işlem var oradan intel uptade download denilen bir uygulamayı indirip kurduktan sonra uygulama eksik sürücüleri buldum indirmenizi sağlıyor ve kuruyorsunuz bütün sorun çözülüyor hem dokunmatik hem ses hemde batarya göstergesi çıkıyor bir kamerayı çözmesi onuda araştırıp hallederim insallah

Kamerayı bende halledemedim ya bi türlü

Kemals258

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2020
3
0
1
25
Yazılım arşivim yanımda değil.
Bu nedenle size ancak nasipse önümüzdeki hafta içinde yardımcı olabilirim.
önemli değil ben komple format atacağım. boot ekranından recovery yapmaya çalıştım yemedi. sıfırdan herşeyi çalışan hale getirip tableti satmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
önemli değil ben komple format atacağım. boot ekranından recovery yapmaya çalıştım yemedi. sıfırdan herşeyi çalışan hale getirip tableti satmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

cihazınızın iki farklı yazılımı mevcut.
Her ikisini de indirerek yüklemeye yapmaya çalışabilirsiniz.

Nightless

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eyl 2020
2
0
1
28
Merhaba, bu firmware dosyası ile linux kurmak mümkünmü usb boot etmek için casper boot dosyaları gerekiyormuşda?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba, bu firmware dosyası ile linux kurmak mümkünmü usb boot etmek için casper boot dosyaları gerekiyormuşda?

Mümkün.
Yüklemek istediğiniz Linux işletim sistemini Flash Disk'e yazdırınız.
Daha sonra Bios üzerinden cihazı hazırladığınız Flash Disk üzerinden başlatınız.
Benzer bir cihaza Linux Mint kurulumu yapmıştım.
Flash Disk hazırlama aşamasında isimli programı kullanabilirsiniz.
Bu işlemler için Casper Boot dosyalarına ihtiyacınız yok.
Kurulumdan sonra WiFi çalışmayabilir.
Onun da sürücüleri yüklersiniz, olur biter.

Nightless

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eyl 2020
2
0
1
28
Kurulum yapabildim "KDE Neon" kurdum, her şey sıkıntısız bi tek kamera çalışmıyor sürücü lazım galiba
ama kameranın modelini bilmiyorum nerden öğrenebilirim?