Stock Firmware Casper Nirvana N310 Firmware

Meta başlık: Casper Nirvana N310 Firmware

Meta açıklama: Casper Nirvana N310 Firmware

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Casper Nirvana N310 Firmware

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Yazılım indirme linkleri:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
Boyut: 7,30 GB

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper Nirvana N310 Firmware
Kurulum Açıklaması

Windows 10 Sürücüleri

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maestropen

Daniel Lazarov

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Mar 2019
2
0
1
39
Hello. Do You have DRivers for Casper NIrvana N310. I install Windows 10 Home Edition

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Hello. Do You have DRivers for Casper NIrvana N310. I install Windows 10 Home Edition

Prepare the installation first.
Copy the installation files to the flash drive you prepared.
Then go to Bios and select the flash disk.
The installation will start.

(Search "N310")

Daniel Lazarov

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Mar 2019
2
0
1
39
Prepare the installation first.
Copy the installation files to the flash drive you prepared.
Then go to Bios and select the flash disk.
The installation will start.

(Search "N310")
Hello .Thanks for your help.There is no . ISO file in the arhives.When i try to unrar them it say that i need part 8.

maestropen

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2017
5
0
1
46
Merhaba değerli hocam. Emeğinize sağlık . 6,7,8 partlardan öncekiler için link verebilir misiniz mümkünse. Bir de Nirvana N310 a ait bios dosyası var mıdır sizde. Nerden bulabilirim acaba. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba değerli hocam. Emeğinize sağlık . 6,7,8 partlardan öncekiler için link verebilir misiniz mümkünse. Bir de Nirvana N310 a ait bios dosyası var mıdır sizde. Nerden bulabilirim acaba. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...

İndirme bağlantıları yenilenmiştir.
Yazılım arşivim yanımda olmadığı için ne yazık ki gerekli kontrolleri yapamıyorum.
Cihaz yazılımının içinde Bios dosyaları varsa vardır.
Yoksa gerekli kontroller için, nasipse uygun bir zamanda yazılım arşivime bakmam gerekli.

maestropen

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2017
5
0
1
46
İndirme bağlantıları yenilenmiştir.
Yazılım arşivim yanımda olmadığı için ne yazık ki gerekli kontrolleri yapamıyorum.
Cihaz yazılımının içinde Bios dosyaları varsa vardır.
Yoksa gerekli kontroller için, nasipse uygun bir zamanda yazılım arşivime bakmam gerekli.
Çok teşekkür ederim üstadım emeğinize sağlık. Kıymetli zamanınızı aldık sağolun. Cihazım brick durumda olduğundan bios dosyasına ihtiyacım var... İnşallah vaktiniz olduğunda "eğer arşivinizde varsa" yüklerseniz harika olur. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum...

dayi042

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
2
0
1
39
merhaba arkadaşlar casper n310 yazısında takılı kalıyor flash bellekleri biçimlendirdim 1. flash fat32 ve2. flash ntsf olarak lakin cihaza boot flasından boot nasıl verilir bilmiyorum flashı takıp bekliyorum ama degişen bişey olmuyor, esc tusuna basarak cihazı açıyorum ama cihaz esc is pressed go to boot options yazıp kalıyor hiçbir işlem yapamıyorum kurulum yapmam için yardımcı olurmusunuz nasıl yapmam gerekiyor bilmiyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
merhaba arkadaşlar casper n310 yazısında takılı kalıyor flash bellekleri biçimlendirdim 1. flash fat32 ve2. flash ntsf olarak lakin cihaza boot flasından boot nasıl verilir bilmiyorum flashı takıp bekliyorum ama degişen bişey olmuyor, esc tusuna basarak cihazı açıyorum ama cihaz esc is pressed go to boot options yazıp kalıyor hiçbir işlem yapamıyorum kurulum yapmam için yardımcı olurmusunuz nasıl yapmam gerekiyor bilmiyorum

İndirdiğiniz dosyaların arasında bulunan açıklamalara baktınız mı?

DidikeM

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ara 2020
1
0
1
22
Herhangi bi çözüme ulaştınız mı? Aynı sorunu bende yaşıyorum bi çözümünüz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Herhangi bi çözüme ulaştınız mı? Aynı sorunu bende yaşıyorum bi çözümünüz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Bu yazılımı değil de, güncel bir yazılımı cihazınıza yükleyebilirsiniz.
Sonrasında da sürücüleri yüklersiniz, olur biter.
güncel Microsoft Windows 10'u indiriniz.
anlatıldığı gibi kurulum medyasını hazırlayınız ve cihazınızı hazırladığınız medyadan başlatınız.
Gerisi normal işletim sistemi kurulumu.

garbiyarlı

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2022
3
0
1
23
Merhabalar. Casper Nirvana N310 sahibiyim. Cihaza flaş bellek ile boot ederek Windows 10 yükledim. Sıkıntı yoktu. (Zaten fabrikadan Win10 ile geliyor) Daha sonra dual boot ile Android kurmak istedim. Kurdum da ancak wifi android kullanırken çalışmamaya başladı. Bende başka android kurayım diye tekrardan boot edecektim, bios kısmında secure boot menüsüne tıkladım uzun süre tepki vermedi. Şuan da durum aynı. Güç butonuna basınca ekrana ve klavyeye ışık geliyor ama siyah ekran harici görüntü vermiyor. HDMI kablosu ile TV ye bağladım sonuç yine siyah ekran. BIOS'a reset atmak gerekli diye düşünüyorum ancak normal laptoplardaki gibi BIOS pili yok. İşe yarar umudu ile içini açıp bataryasının anakart ile bağlantısını kestim yaklaşık 1 hafta kadar bu şekilde beklettim ama yine olmadı. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. BIOS silindi ise bios atılabilir mi acaba? Ya da başka herhangi bir çözüm de olabilir...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar. Casper Nirvana N310 sahibiyim. Cihaza flaş bellek ile boot ederek Windows 10 yükledim. Sıkıntı yoktu. (Zaten fabrikadan Win10 ile geliyor) Daha sonra dual boot ile Android kurmak istedim. Kurdum da ancak wifi android kullanırken çalışmamaya başladı. Bende başka android kurayım diye tekrardan boot edecektim, bios kısmında secure boot menüsüne tıkladım uzun süre tepki vermedi. Şuan da durum aynı. Güç butonuna basınca ekrana ve klavyeye ışık geliyor ama siyah ekran harici görüntü vermiyor. HDMI kablosu ile TV ye bağladım sonuç yine siyah ekran. BIOS'a reset atmak gerekli diye düşünüyorum ancak normal laptoplardaki gibi BIOS pili yok. İşe yarar umudu ile içini açıp bataryasının anakart ile bağlantısını kestim yaklaşık 1 hafta kadar bu şekilde beklettim ama yine olmadı. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. BIOS silindi ise bios atılabilir mi acaba? Ya da başka herhangi bir çözüm de olabilir...

Bios öyle kolay kolay silinen bir şey değildir.
Lakin bazen Bios üzerinde yapılan karmaşık ayarlar ne yazık ki sizin de yaşadığınız gibi ciddi sorunlara neden olabiliyor.
Evet, doğru bu cihazların Bios pilleri yok.
Öncelikle bulunan konuya bir bakmanız faydalı olabilir.
Sonrasını nasipse daha sonra konuşuruz.
Lakin dikkat edeniz, bu işlemler cihaz donanımında kalıcı zararlara neden olabilir.