Stock Firmware Casper Nirvana N360 Firmware

untaka

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Yazılım yükleme işlemi için Bios güncellemesi yapmanız gerekmemektedir.
Paylaşılan yazılım yükleme rehberlerini Casper hazırlamış ve bu işlemi yaparken de gereken özeni göstermemiş.
Bu nedenle de, bazen yazılım dosya isimleri rehberde gösterildiği gibi olmayabiliyor.
Onun için böyle bir komut girdiğinizde, mevcut dosyanın ilgili klasörde olup olmadığını kontrol ediniz.
Olmazsa, klasör ismindeki dosyayı, rehberde gösterildiği gibi yeniden isimlendiriniz.
Casper yazılımlarının bulunduğu arşivim ne yazık ki şimdi yanımda değil.
Nasipse yarın bu konu hakkında size daha detaylı bilgi verebilirim.
S.a öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben bir şekilde deneme yoluyla win8.1 kurdum ama nasıl kurdun derseniz malesef anlatamam :D casper her zamanki gibi saçma sapan bios ekranı koymuş buraya sadece biz bakarız demek istemiş herhalde ama servislerinede gitseniz ordakilerde inanın bizim kadar belki bilmiyolardır bu işi bu modelde karşılaştığım sorun windows 10 driverları eksik ses 100 de 100 çalışmıyor :D wifi bazen gidip geliyor o yüzden windows 8.1 geri dönmek zorunda kaldım şu an için çalışıyor tüm donanımlarıda gördü

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
S.a öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben bir şekilde deneme yoluyla win8.1 kurdum ama nasıl kurdun derseniz malesef anlatamam :D casper her zamanki gibi saçma sapan bios ekranı koymuş buraya sadece biz bakarız demek istemiş herhalde ama servislerinede gitseniz ordakilerde inanın bizim kadar belki bilmiyolardır bu işi bu modelde karşılaştığım sorun windows 10 driverları eksik ses 100 de 100 çalışmıyor :D wifi bazen gidip geliyor o yüzden windows 8.1 geri dönmek zorunda kaldım şu an için çalışıyor tüm donanımlarıda gördü
Geçmiş olsun.
Microsoft Windows 8.1'den üzerinden Microsoft Windows 10 yükseltmesi yaparsanız, sürücü sorunu yaşamazsınız.

Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!