Casper Nirvana N410 EEPROM CMOS Reset (Bios Şifresi: KC3441*)

Meta başlık: Casper Nirvana N410 EEPROM CMOS Reset (Bios Şifresi: KC3441*)

Meta açıklama: Casper Nirvana N410 EEPROM CMOS Reset (Bios Şifresi: KC3441*)

R.Tayar61

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2019
8
1
3
38
Buradaki bioslardan birini kullandım tablet siyah ekranda kaldı. Bana tekrar bios yedek alıp ulaştırabilecek elinde bu tablet olan var mı?

alp38

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2020
1
0
1
44
Mrb ben neyaptiysam birturlu olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz
beni de deli etti bu şifre ve denemelerim sonucu kendi klavyesi ile şu şekilde çözdüm: şifreyi girmeye başlamadan önce caps lock ile büyük harfi açtım ve fn+rakam ile numlock u kapattım KC3441 yazdıktan sonra shift+8 tuşu ile sondaki yıldızı ekledim. birde bende genelde tuşlara birkaç sefer basmak gerekiyor geç algılıyor. inşallah yardımı olur

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
beni de deli etti bu şifre ve denemelerim sonucu kendi klavyesi ile şu şekilde çözdüm: şifreyi girmeye başlamadan önce caps lock ile büyük harfi açtım ve fn+rakam ile numlock u kapattım KC3441 yazdıktan sonra shift+8 tuşu ile sondaki yıldızı ekledim. birde bende genelde tuşlara birkaç sefer basmak gerekiyor geç algılıyor. inşallah yardımı olur

:alkis:

KANASKAN

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ağu 2021
1
1
1
53
Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama
Bir kaç sene evvel win 10 yüklemiştim buradaki bilgilerden faydalanarak tabi şimdi unuttum tablet de atıl duruyor du. Geçen çok met edildiği için temiz bir zorin os lite 64 yükledim. Fakat gene stabil değil ve beğenmedim. Şimdi bir türlü Usb den başlatamıyorum. Bunun adminisrator şifresini bilen varmı tekrar windows kurmak istiyorum bu tablete sahip olanlar ne olarak kullanıyor lar varmı tavsiyesi olan

• Beğen
Tepkiler: maka07

Ghost66

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Haz 2023
2
0
1
Hocam merhaba sana bir sorum olacak hazır BIOS dosyası sende iken 64bit UEFI desteği getirebilirmisin ve "bu tablet dual boot destekli" dediğin mesajdaki kullandığın program ne? @quenlood

Son düzenleme:

quenlood

Aktif üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2018
187
48
28
31
Hocam merhaba sana bir sorum olacak hazır BIOS dosyası sende iken 64bit UEFI desteği getirebilirmisin ve "bu tablet dual boot destekli" dediğin mesajdaki kullandığın program ne? @quenlood
valla elimdeki herşeyi çok ama çok uzun zaman önce sildim. :(

Moderatör tarafında düzenlendi: