Yardım Casper T18-W Windows 10 Rom

paradise1992

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
6
2
3
31
Diğer sitenizde ulaşamadım. Stok romu burada da paylaşırsanız sevinirim.
- Windows 10 sıfırlama yaptim. Dokunmatik ekran çalışmıyor. Ses sürücüsü çalışmıyor. Teşekkürler.

paradise1992

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
6
2
3
31
-Driverı da kuramiyorum. Güç simgesi vs gibi bazi ayarlarda suan icin calismiyor veya deaktif.
- Faturasi yok. Garanti belgesi var. Garantiside devam ediyor. Yazilim icin kullanici hatasi denilebilinir mi acaba.

• Beğen
Tepkiler: ferudun1905

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Elimde bir yazılım var.
Lakin sanırım bu yazılım Microsoft Windows 8.1
Nasipse bu gece yarısına doğru bir konu açarak bahsettiğim yazılımı paylaşırım.
Yaşadığınız durum Tablet PC'lerde sık sık yaşanan bir durumdur.
Cihaz sıfırlandığında sürücüleri yüklemek gerekebiliyor.
cihazınızın sürücülerini indirebilirsiniz.
İlk önce Intel Kit'i yükleyiniz.
Sürücü yükleme işleminden sonra sorununuz düzelecektir.
Diğer sürücülerin yüklenmesi sırasında sorun yaşarsanız size yardımcı olmaya çalışırım.
Olmazsa, orijinal yazılımı yükler ve tekrar Microsoft Windows 10 yükseltmesi yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ferudun1905

paradise1992

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
6
2
3
31
Anladim tesekkur ederim. Servise vereyim en iyisi ☺ dokunmatik driveri fln yeklemeye calisinca failed hatasi veriyor. Kurulum olmuyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Anladim tesekkur ederim. Servise vereyim en iyisi ☺ dokunmatik driveri fln yeklemeye calisinca failed hatasi veriyor. Kurulum olmuyor.

Sürücünün sağlıklı bir şekilde yüklenebilmesi için,
İndirdiğiniz dosyaların arasında bulunan "install.bat" isimli dosyayı çalıştırmanız yeterli olacaktır.
Olmazsa, birde dosyayı yönetici olarak çalıştırmayı deneyiniz.

paradise1992

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
6
2
3
31
Denedim o sekilde olmadi. Normal Setup üzerinden de yüklemiyor. Casper t9w windows 10 dosyasini indirirp sifirdan kurulum yapmayi planliyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Son düzenleme:

Nuro35

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
19
0
1
42
@Paradox Selamün aleykum kolay gelsin aynı cihazdan bendede var sıfırladım şarjı azdı sanırım windows kurulurken kapandı geri açtım beklenmedik biçimde kapandı hata verdi çözüm nedir bu verdiğiniz dosyayı nasıl yükleme yaparız cihaza teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox Selamün aleykum kolay gelsin aynı cihazdan bendede var sıfırladım şarjı azdı sanırım windows kurulurken kapandı geri açtım beklenmedik biçimde kapandı hata verdi çözüm nedir bu verdiğiniz dosyayı nasıl yükleme yaparız cihaza teşekkürler

Aleyküm Selam.
İndirdiğiniz dosyalarına arasında yazılım yükleme rehberi mevcuttur.
Bu rehberden faydalanarak yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

Nuro35

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
19
0
1
42
Ben dosyaları indirdim yükleme talimatı çıkmadı pc silmiş olabilir tekrar yükleme talimatını upload edermisin ız burdan link olarak şimdiden teşekkür ederim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ben dosyaları indirdim yükleme talimatı çıkmadı pc silmiş olabilir tekrar yükleme talimatını upload edermisin ız burdan link olarak şimdiden teşekkür ederim

Bilgisayarınızın indirdiğiniz dosyaları silmesi mümkün değil.
Bahsedilen dosyalar PDF ve docx uzantı dosyalardır.
Bu dosyaların içeriklerini görebilmeniz için bilgisayarınızda PDF görüntüleyici ve Ofis uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.
İndirdiğiniz dosyaları düzgün bir şekilde klasöre çıkartamıyor da olabilirsiniz.
Yaptığınız işlemleri tekrar gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
d:\Deployment\Walkthrough-Deploy.bat d:\Images\t18f.wim d:\Images\Winre.wim bu komuttaki t18f.wim install.wim olarak değiştirmezseniz yüklemiyor t18f.wim dosyası yok. Saygılarla bu arada rom için tesekkürler klavyen dert görmesin....

• Beğen
Tepkiler: Serdarsy94

cobaltblue

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
14
10
3
42
izmir
Merhaba. sürücüler kurulumda hata veriyor bunu çözebilen varmı acaba yönetici olarak çalıştırdım , aygıt yönetici elle munuel donanım eklemeyi denedim olmadı. dokunmatik, ses çalışmıyor ayrıca pil göstergeside çıkmıyor
( windows 10 )

• Beğen
Tepkiler: coban32

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Linkdeki yazılımı yükledinizmi. Bu tabletin kendi yazılımı ve sürücüler yüklü halde yazılımla alakalı herhangi bir problem yok cihazın dokunmatiğinde donanımsal bir problem yoksa çalışması gerek...

cobaltblue

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
14
10
3
42
izmir
Linkdeki yazılımı yükledinizmi. Bu tabletin kendi yazılımı ve sürücüler yüklü halde yazılımla alakalı herhangi bir problem yok cihazın dokunmatiğinde donanımsal bir problem yoksa çalışması gerek...

Cihaz şarj soketi arızalı olarak geldi bana soketi değiştirdim cihaz çalışıyıuordu ertesi gün geri getirip güncelleme yaptıklarını sesin çıkamadığını söylediler bende recovery den sıfırladım ama çalışmadı buradakini henüz kurup deneyemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: coban32

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
recoveryden sıfırlama yaptırsanız bu problemler yaşanıyor. soket değişimde usb ayaklarınıda düzgün yaptıysanız yazılımı yükleyin bütün problemler düzelecektir.

cobaltblue

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
14
10
3
42
izmir
recoveryden sıfırlama yaptırsanız bu problemler yaşanıyor. soket değişimde usb ayaklarınıda düzgün yaptıysanız yazılımı yükleyin bütün problemler düzelecektir.

Soketi ölçtüm sağlam , akşam yazılımı deneyip yazarım ilgin için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi