Casper Tablete Rom Attım Açılmıyor

• Konbuyu başlatan cxYoru
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 42
  • Görüntüleme 6K
 Yazdır

YDincer

Üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2018
51
1
8
Merak etmeyin "MAL" değilsiniz aynı olay banada olmuştu MT6753 işlemciye 6735 rom kurmuştum sonuç böyle olmuştu bilgisayar ile düzeltilir bakın ne diyeceğim bilgisayarım yanımda değil şu anda gelince size yazarım tw ile bağlanırım halletmeye çalışırız he bide "MTK işlemciler zor brick olur" diye bir şey yoktur yanlış yaparsan qualcom bile brick olur ben bilgisayar geldiğinde size yazarım halletmeye çalışırız brickden kurtarmak zor bir şey değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cxYoru

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eyl 2020
22
0
1
24
Merak etmeyin "MAL" değilsiniz aynı olay banada olmuştu MT6753 işlemciye 6735 rom kurmuştum sonuç böyle olmuştu bilgisayar ile düzeltilir bakın ne diyeceğim bilgisayarım yanımda değil şu anda gelince size yazarım tw ile bağlanırım halletmeye çalışırız he bide "MTK işlemciler zor brick olur" diye bir şey yoktur yanlış yaparsan qualcom bile brick olur ben bilgisayar geldiğinde size yazarım halletmeye çalışırız brickden kurtarmak zor bir şey değil.
tabii ki bekliyor olucağım

cxYoru

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eyl 2020
22
0
1
24
Şuan fark ettim detaylı bir bilgi vermemişim
Cihaz : Casper Via-S10
İşlemcisi : Mediatek 8127
Sorun ise Yanlış Rom kurulumu ve Tabletin hiçbir yaşamsal belirti göstermemesi (sadece siyah ekran şarj bile olmuyor)
modeli (Caspere via s-10) v1 olan tablete (Caspere via s-10)v2 rom kurulması sonucu oluşmuştur ankartları anladğım kadarıyla farklı fakat işlemcileri ne bilmiyorum , Rom atmadan önce pc de görüldü rom atma işlemi tamamlandıktan sorna böyle olmuştur.

izzet13TR

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2019
15
4
3
23
Şuan fark ettim detaylı bir bilgi vermemişim
Cihaz : Casper Via-S10
İşlemcisi : Mediatek 8127
Sorun ise Yanlış Rom kurulumu ve Tabletin hiçbir yaşamsal belirti göstermemesi (sadece siyah ekran şarj bile olmuyor)
modeli (Caspere via s-10) v1 olan tablete (Caspere via s-10)v2 rom kurulması sonucu oluşmuştur ankartları anladğım kadarıyla farklı fakat işlemcileri ne bilmiyorum , Rom atmadan önce pc de görüldü rom atma işlemi tamamlandıktan sorna böyle olmuştur.
sorun çözüldümü?

cxYoru

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eyl 2020
22
0
1
24
Driver la sorunum yok hepsini kurdum sorun hard brick olması herhal bataryanın lehimlerini söktüm denedim sonuç aynı anakarttan sıfırlanacak herhal kısa devre yaptırulıyormuş elektrik bilgisi olan biri yardım edebilir mi

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Mesela çipler metalin arkasındaysa nasıl açarım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Driver la sorunum yok hepsini kurdum sorun hard brick olması herhal bataryanın lehimlerini söktüm denedim sonuç aynı anakarttan sıfırlanacak herhal kısa devre yaptırulıyormuş elektrik bilgisi olan biri yardım edebilir mi

Mesela çipler metalin arkasındaysa nasıl açarım

Kim söylüyor size böyle şeyleri?
Size önerim derhal cihazınızı kapatıp servisin yolunu tutmanızdır.

nsmnzt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eyl 2020
10
1
3
26
Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum. Casper VİA S10 v2 olan tablete v1 yüklemesi yapmışım bilgisayar tableti görmüyor yardımcı olabilecek var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com