Casper Via A1 Ekran Farkı

Yazdır

ACASPER

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 May 2019
2
0
1
23
casper via a1 ekranındaki flex ölçüsü tutmuyor kırık olan ekranı değiştirmek istedim aliexpresten ekran temin ettim üstüne üstlük 17 tl gümrüğe giriş bedeli ve gümrük vergisi ödedim nihayetinde ekran elime ulaştı ancak flex tam yerinde değil iki milime yakın daha aşağıda duruyor haliyle ekranı yerleştirdiğinde bu iki milimetrelik fark flexte kasma yapıyor ya eğeleyeceksin ya anakartı iki milim aşağıya kaydıracaksın öyle yerine oturtacaksın böyle bir sıkıntı ile karşılaştım ve eski kırık ekranı kullanmaya karar verdim halen kullanıyorum cam çatlaktı dayanıklılığı artırmak için ön yüzeyine temperli çam taktım şimdilik onu kullanıyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ekran, dokunma paneli gibi yedek parçaları, bir kaç lira daha fazla ödeyip,
Her zaman iç piyasadan temin etmenizi öneririm.
En azından, bir sorun yaşadığınızda, karşınızda bir muhatabınız olur.

ACASPER

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 May 2019
2
0
1
23
Ekran, dokunma paneli gibi yedek parçaları, bir kaç lira daha fazla ödeyip,
Her zaman iç piyasadan temin etmenizi öneririm.
En azından, bir sorun yaşadığınızda, karşınızda bir muhatabınız olur.
aynı şekilde iç piyasada satılan bu tür malzemelerde yine çinden geliyor dükkanlarda satılan bütün malzemeler bu şekilde fiyatları arasında da çok büyük farklar var muhattap konusu ise adam malını sattıktan sonra ilgilenmiyor bile ne yazıkki bu telefonları türkiyede üretilmediği sanayisi olmadığı için mahkum kalıyoruz dış kaynaklı malzemeye.yinede teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
aynı şekilde iç piyasada satılan bu tür malzemelerde yine çinden geliyor dükkanlarda satılan bütün malzemeler bu şekilde fiyatları arasında da çok büyük farklar var muhattap konusu ise adam malını sattıktan sonra ilgilenmiyor bile ne yazıkki bu telefonları türkiyede üretilmediği sanayisi olmadığı için mahkum kalıyoruz dış kaynaklı malzemeye.yinede teşekkürler.

Siz de haklısınız.
Lakin şimdi ne oldu?
Astarı yüzünü geçti.
Dikkat etmek lazım.

Son düzenleme: