Yardım Casper Via A1 Geri Tuşu Donuyor

Yazdır

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Merhaba,
Aranıza yeni katıldım. Casper vıa A1 tlf kullanmaktayım. En son yeni Android 7 sürümü indikten sonra tlf ses problemi vardı casper bana fabrika ayarlarına geri dönüş yapmamı söyledi yaptım daha sonra şimdi de geri tuşu basmıyor ve donma yapıyor ekran kilit kapatma tuşuna basıyorum düzeliyor bazen de tamamen kapatıp açmam gerekiyor servise Göndermek taraftarı değilim ne yapabilirim bu sorundan kurtulmak için Bi üyenize format atın demişsiniz ama nasıl yapmalıyım

• Beğen
Tepkiler: alisahan

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba,
Aranıza yeni katıldım. Casper vıa A1 tlf kullanmaktayım. En son yeni Android 7 sürümü indikten sonra tlf ses problemi vardı casper bana fabrika ayarlarına geri dönüş yapmamı söyledi yaptım daha sonra şimdi de geri tuşu basmıyor ve donma yapıyor ekran kilit kapatma tuşuna basıyorum düzeliyor bazen de tamamen kapatıp açmam gerekiyor servise Göndermek taraftarı değilim ne yapabilirim bu sorundan kurtulmak için Bi üyenize format atın demişsiniz ama nasıl yapmalıyım

bulunan yorumları okuyunuz.
Yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Göndermiş olduğunuz msjı okumuştum mutlaka deneyeceğim size dönüş yapacağım Teşekkür ederim..

• Beğen

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Casper Via A1 Format Atma Sıfırlama Reset

Casper Via A1 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Casper Via A1 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Casper Via A1 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve Sıfırla → Fabrika Verilerine Sıfırla → Telefonu Sıfırla

Casper Via A1 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Casper Via A1 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Casper Via A1 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.
  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
  • Logo gözükten sonra tuşları bırakabilirsiniz.
  • Ünlem işaretli yatan android logosu çıktığında Açma (Power) tuşuna basın.
  • Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Sesi Yükselt tuşuna basın. — Sesi Yükselt tuşu onay tuşudur yönlendirme için kullanılmaz.
  • Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Yes’i seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
  • Casper Via A1 Format Atma işlemi başlamıştır. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Casper Via A1 Format Atma Sıfırlama Reset

Casper Via A1 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Casper Via A1 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Casper Via A1 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve Sıfırla → Fabrika Verilerine Sıfırla → Telefonu Sıfırla

Casper Via A1 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Casper Via A1 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Casper Via A1 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

• Telefonunuzu kapatınız.
    Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
    Logo gözükten sonra tuşları bırakabilirsiniz.
    Ünlem işaretli yatan android logosu çıktığında Açma (Power) tuşuna basın.
    Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Sesi Yükselt tuşuna basın. — Sesi Yükselt tuşu onay tuşudur yönlendirme için kullanılmaz.

• Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Yes’i seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
    Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
    Casper Via A1 Format Atma işlemi başlamıştır. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.
Daha önceden Android 7 sürümü gelince ayarlardan bu fabrika ayarlarına dönme işlemini yaptım sonra donma problemi. Çıktı format ve fabrika ayarlarına dönme işlemi farklı mı oluyo yani ayarlardan daha önceki. Yaptığım işlemi. Yapıp daha sonra yazılım mı yüklemeliyim özür dilerim pek anlamam ben o yüzden soruyorum. Birde sitenizden yazılımı indirdiğim taktirde yada kendim herhangi bir. İşlem yaptığım taktirde garanti kapsamından çıkar mı tlf?

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Daha önceden Android 7 sürümü gelince ayarlardan bu fabrika ayarlarına dönme işlemini yaptım sonra donma problemi. Çıktı format ve fabrika ayarlarına dönme işlemi farklı mı oluyo yani ayarlardan daha önceki. Yaptığım işlemi. Yapıp daha sonra yazılım mı yüklemeliyim özür dilerim pek anlamam ben o yüzden soruyorum. Birde sitenizden yazılımı indirdiğim taktirde yada kendim herhangi bir. İşlem yaptığım taktirde garanti kapsamından çıkar mı tlf?

Siz sizinle paylaştığım bağlantıda önerilen yazılımı indiriniz.
Daha sonra da yazılım yüklemesi yapınız.
Burada paylaşalan yazılımlar Casper'ın orijinal yazılımlarıdır ve cihazınız garanti dışı kalmaz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Bilmediğiniz şeyleri elbette soracaksınız. Bizim zamanımız olduğu sürece cevaplarız. Buradan indireceğiniz yazılımlar cihazınızı garanti dışına çıkarmaz.

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Burada paylaşalan yazılımlar Casper'ın orijinal yazılımlarıdır ve cihazınız garanti dışı kalmaz.
Yarın tlf dan Gmail hesabımı kaldırmam lazım verilerim silinirse yazılımla yada formatlanırsa tlf sıkıntı olur daha sonra gönderdiğiniz yazılımı indirmeye çalışacağım umarım yapabilirim. ☹️

• Beğen

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Birde yanlış bir şey yapmamam için bana direk hangi yazılımı indirmem gerektiğini rica etsem gönderir misiniz? Casper vıa A1 e ait sondemiş oldugunuz yazılım yani

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Birde yanlış bir şey yapmamam için bana direk hangi yazılımı indirmem gerektiğini rica etsem gönderir misiniz? Casper vıa A1 e ait sondemiş oldugunuz yazılım yani

bulunan yazılımı indirmelisiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra her şey silinir.
Rehber, fotoğraf, müzik, artık her ne varsa.
Cihaz kutusundan yeni çıkmış gibi olur.
Bu nedenle yedeklerinizi alınız.

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
bulunan yazılımı indirmelisiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra her şey silinir.
Rehber, fotoğraf, müzik, artık her ne varsa.
Cihaz kutusundan yeni çıkmış gibi olur.
Bu nedenle yedeklerinizi alınız.
Hala müsait olup yapamadım en kısa zamanda yükleyip size dönüş yapacağım. Umarım olumlu sonuç olur.

• Beğen

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Yorumları okudum da teknik bilgi falan gerekli demişsiniz ben anlamam ki kurulum yaparken anlatılıyorsa yapmaya çalışacağım ama yapamayacağım birşey se servise. Mi. Göndereyim sizce pek istemiyorum açılan tlf biliyorsunuzki geri toparlanmıyor ne yapsam şaşırdın.

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yorumları okudum da teknik bilgi falan gerekli demişsiniz ben anlamam ki kurulum yaparken anlatılıyorsa yapmaya çalışacağım ama yapamayacağım birşey se servise. Mi. Göndereyim sizce pek istemiyorum açılan tlf biliyorsunuzki geri toparlanmıyor ne yapsam şaşırdın.

Dosyaları indirdiniz mi?

• Beğen