Casper Via A1 Kasma Sorunu

Yazdır

lütfiye

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
2
1
3
28
Casper via a1 Telefonum bir hafta önce yavaş sarj almaya başladı kablosunu degiştirdim ilk başta hızlı doldu ikinci taktığımda yine aynı oldu 1 haftadır da telefonum yavasladı bende hard reset attım 3. Kez hala aynı neden olabilir acaba

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Telefonum bir hafta önce yavaş sarj almaya başladı kablosunu degiştirdim ilk başta hızlı doldu ikinci taktığımda yine aynı oldu 1 haftadır da telefonum yavasladı bende hard reset attım 3. Kez hala aynı neden olabilir acaba
Cihazınıza yazılım yüklemesi yapıp öyle deneyin. Garantisi varsa da garantiye göndermenizi tavsiye ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper via a1 Telefonum bir hafta önce yavaş sarj almaya başladı kablosunu degiştirdim ilk başta hızlı doldu ikinci taktığımda yine aynı oldu 1 haftadır da telefonum yavasladı bende hard reset attım 3. Kez hala aynı neden olabilir acaba

en son tarihli yazılımı cihazınıza yüklemeniz faydalı olacaktır.
Yazılım yükleme işleminden sonra Google Play üzerinden cihazınıza yüklediğiniz uygulamalara dikkat ediniz.
Ne yazık ki artık Google Play bir çok zararlı yazılım barındıran uygulama ile dolu.
Uygulamaları yüklemeden önce uygulama yorumlarında birazcık göz gezdirmeniz,
Uygulama hakkında az da olsa bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.
Telefonunuzun hızlı şarj özelliği varsa, ve kabloya ihtiyacınız varsa Migros'larda satılan iThink marka kabloları tercih edebilirsiniz.
Bu kablolar hızlı şarjı desteklemektedir.

Son düzenleme: