Yardım Casper VIA A1 OTA İnternet Bağlantısı Hatası

alacan11

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Ocak 2019
19
0
1
25
Casper via a1 telefonuma yazilim iyilestirmesi geldi fakat casper otayi aciyorm inidire basiyorum internet baglantinizi kontrol edin diyor mobil veridende denedim olmadi bi turlu indiremiyorum napmam lazimm hatayi ss aldim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190117-225611.png
    Screenshot_20190117-225611.png
    100.9 KB · Görüntüleme: 33

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sunucu yoğunluğu veya başka nedenlerde dolayı bağlantı kurulamıyor olabilir.
Zaman zaman böyle şeyler olabiliyor.
Cihazınızı yeniden başlatınız ve ara ara indirme işlemini tekrar deneyiniz.

alacan11

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Ocak 2019
19
0
1
25
Sunucu yoğunluğu veya başka nedenlerde dolayı bağlantı kurulamıyor olabilir.
Zaman zaman böyle şeyler olabiliyor.
Cihazınızı yeniden başlatınız ve ara ara indirme işlemini tekrar deneyiniz.
Telefonu yeniden baslattim fakat ayni sekil oldu bakalim yarin gene denicegim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm fakat hala aynı duzelmedi

Çok tuhaf.
Bazen cihazlara aynı marka ve model olmalarına rağmen:
Güncellemeler, üretim veya seri numaralarına göre farklı zamanlarda verilebiliyor.
Aslında bu konu ile ilgili yazılabilecek o kadar çok şey var ki.

Casper aslında bu güncellemenin indirme bağlantısını sizinle paylaşabilir.
Siz de indirdiğiniz yazılımı cihazınıza kopyalayarak güncelleme işlemini yapabilirsiniz.
Geçmişte bunun örnekleri mevcut.

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Aynı hata bende de var 1 aydır. Casperı aradığım da bana dedikleri fabrika ayarlarına döndürün öyle yükleyin dediler. Ama ben uğraşmadım arkadadaş da denemiş olmamış. Vallaha bir daha telefon alacak olursam Caspera bulaşmam.

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Casper via a1 telefonuma yazilim iyilestirmesi geldi fakat casper otayi aciyorm inidire basiyorum internet baglantinizi kontrol edin diyor mobil veridende denedim olmadi bi turlu indiremiyorum napmam lazimm hatayi ss aldim
1 saat önce aynı cihazdan vardı elimde aynı sorun vardı müşterinin vakti olmadığı için bırakmadı bıraksaydı eğer yapacağım işlem 7.0 indirip full flash atmak olacaktı ama en kısa zamanda sonucu yazarım.

• Beğen
Tepkiler: TuranReis

alacan11

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Ocak 2019
19
0
1
25
Cihaza yeniden yazılım yüklemesi yaptıktan sonra güncelleme işlemini deneyen oldu mu?
Ben zaten telefoncuya yazılım attırdım donma ve kasma var DİE fakat düzelmedi bende caspera aradım bana iyileştirme güncellemesi attılar ve bu sorunla karşılaştım ağ bağlantınızı kontrol edin die şimdi başka bi telefoncuya yazılım attırıcam belki tam olarak yazılımı atamadı bakalım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ben zaten telefoncuya yazılım attırdım donma ve kasma var DİE fakat düzelmedi bende caspera aradım bana iyileştirme güncellemesi attılar ve bu sorunla karşılaştım ağ bağlantınızı kontrol edin die şimdi başka bi telefoncuya yazılım attırıcam belki tam olarak yazılımı atamadı bakalım

Forumumuzda cihazınızın yazılımı mevcut.
Yazılım yükleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz.