Stock Rom Casper VIA A1 Rom 08.05.2017

• Konbuyu başlatan Paradox
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 138
  • Görüntüleme 27K
 Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper VIA A1
08.05.2017
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Casper VIA A1 08.05.2017 Orijinal Rom
Flash Tool Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

maydemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 May 2017
1
0
1
47
Selam. Bu A1S yani tek hatlı model içinde uygun mu? veyahut A1S modeli içinde mayıs güncellemesi gelecek mi ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selam. Bu A1S yani tek hatlı model içinde uygun mu? veyahut A1S modeli içinde mayıs güncellemesi gelecek mi ?

Bu yazılım bahsettiğiniz cihaz için uygun değildir.
Bahsettiğiniz cihaza ait yazılımlar forumumuzda mevcuttur.
Bahsettiğiniz cihaz ne zaman güncelleme alır mı, alırsa ne zaman alır bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: mublg

nadir3391

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2017
5
0
1
48
tamam sağolun bir de dün denedim yazılım atmayı ama beceremedim. rar dosyasında anlatım var ama olmadı. başka bir yerde de yok. bir anlatım lazım bana.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
tamam sağolun bir de dün denedim yazılım atmayı ama beceremedim. rar dosyasında anlatım var ama olmadı. başka bir yerde de yok. bir anlatım lazım bana.

Bu işler için pc bilginizin olması gerek. Eğer sunum içeriğine bakıp yapamadıysanız benim size tavsiyem, en yakın teknik servise cihazınızı veriniz. Yoksa daha çok Kalıcı hasar oluşturabilirsiniz.

nadir3391

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2017
5
0
1
48
yapacak kadar pc ve teknik bilgim var ama anlatım tam açıklayıcı değil..

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Standart servis işlemleri işte.
Hemen arıza teşhisi, ana kart arızalı, değişim yapılacak.
Oldu da bitti.
Servisler böyle yapmıyor mu?

Hımm. Masumane bir işlem yani.
Evet bu yazdığınız, bizim ülkemizdeki servislerin işlemleri. Yazılımla düzelecek cihaza da, anakart değişecek deyip para isterler. Müşterimiz, samsunga wifi çekmiyor diye götürmüş ve vatandaştan 580 lira para istemişler. Adamların yaptığı wifi anten kablosunu değiştirmek olmuş. Müşteri önce bize getirdi ve biz bazı noktalara işaret koymuştuk. Parayı vermiş ve yaptırmış vatandaş. Müşteri tekrar getirdi ve baktık ki işaretli board duruyor. Servis kağıdında da board değişimi yazmışlar. Vatandaş sonra mahkemeye vermişti.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hımm. Masumane bir işlem yani.
Evet bu yazdığınız, bizim ülkemizdeki servislerin işlemleri. Yazılımla düzelecek cihaza da, anakart değişecek deyip para isterler. Müşterimiz, samsunga wifi çekmiyor diye götürmüş ve vatandaştan 580 lira para istemişler. Adamların yaptığı wifi anten kablosunu değiştirmek olmuş. Müşteri önce bize getirdi ve biz bazı noktalara işaret koymuştuk. Parayı vermiş ve yaptırmış vatandaş. Müşteri tekrar getirdi ve baktık ki işaretli board duruyor. Servis kağıdında da board değişimi yazmışlar. Vatandaş sonra mahkemeye vermişti.

İnsanımıza yazık ediyorlar.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
SP Flash Tool lu açınca ''The scatter file cannot found'' hatası alıyorum ne yapmam lazım telefon kapalı yazılımı kurmam lazım.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
O mesaj önemli değil. Açıldıktan sonra atacağınız yazılımın içindeki scatter dosyasını gösterin ve yazılımı atın.

Omercilli

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2017
3
1
3
35
Selamın aleyküm bende vader via A1, kullanıyorum ekranda donma yaşıyorum güç açma tuşuna basınca düzeliyor diferansiyel yorumları okudum bu konuda olan bende ay ı sorunları yaşıyorum bende uygulamayı yükleyeyim mi

• Beğen
Tepkiler: leonidasss