Stock Rom Casper VIA A1 Rom 16.11.2016

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper VIA A1
16.11.2016
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper VIA A1 16.11.2016 Orijinal Rom
Flash Tool Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
buldum da en stabil olan hangisidir acaba baya rom varda sitede

İnanın konu hakkında hiç bir fikrim yok.
Ben sadece yazılımları paylaşıyorum.
Ben olsaydım, cihazıma en son tarihli yazılımı yüklerdim
(Benim Casper markalı bir cihazım bile yok. Bu nedenle deneme yapmam mümkün değil.)

byalone06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Tem 2017
6
1
3
41
emeğin ve paylaşımın için teşekkürler. kardeş bunu yukledıgımde her hangı bır garantı bozulma olmıcak değilmi tamamen orjınal yazılım

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Casperin firması ile görüşme yaptım ve kendileri belirli bir ücret karşılığı yazılım attığını ve biz atarsak garanti dışı kalıcağını söylediler.

byalone06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Tem 2017
6
1
3
41
Casperin firması ile görüşme yaptım ve kendileri belirli bir ücret karşılığı yazılım attığını ve biz atarsak garanti dışı kalıcağını söylediler.
onlara söverdim ama burası yeri değil. 40 tl yazılım ücreti alıyorlar turkiyede genel servisi sadece istanbuldaymıs diğer bölgelerde dediğin gibi para karşılığında işlem yapıyorlar şarj sorunum vardı yazılım attılar 40 tl ucret aldılar sonuc husran batarya değişimi için istanbula gidecekmıs ve 25 gun surermıs berbat bır fırma

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
eğer yazılım atmayı biliyorsan yazılımdan kaynaklandıgını düsünüyorsan at birşey olmaz belliki casperın paraya ihtiyacı var :)

byalone06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Tem 2017
6
1
3
41
eğer yazılım atmayı biliyorsan yazılımdan kaynaklandıgını düsünüyorsan at birşey olmaz belliki casperın paraya ihtiyacı var :)
aynen sımdı bende aradaım musterı hızmetlerını ıste atarsanız garantı dısı kalır vs dıyor bıldıgınız bıgı sıstemımızde bu cıhazın yazılım destegı bulunmamaktadır oyuzden o yazımılı servıslerımız atması gerekıyor gıbı vss seyler soyluyor çok saçma yıllardır okadar cıhaza yazılım attım kendımce ve servıse gıtmem gerektıgınde hıc bır sorun yasamadım sımdı bu yazılımı atacam onlarınkı bahane bana göre. :)

• Beğen
Tepkiler: cevdetguney

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Bence atın ben attım garanti biterse bitsin herşeye para istiyo zaten firma

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Yazılımı at. Olursa olur zaten. Olmazda açılmazsada, atarsın önlerine garantiden yapın diye, birşey anlamazlar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Paylaşılan yazılım cihazın orijinal yazılımıdır.
Bu yazılım Casper'ın teknik servislerinin yazılımları indirdiği FTP sunucusundan alınmıştır.
Nasıl olur da, bir cihazın orijinal yazılımı, sırf yazılım yüklendi diye cihazı garanti dışı bırakır, anlamak güç.
Saçmalamışlar.

Ne yazık ki akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar konusunda teknik servislerin daha çok ilerleme kaydetmeleri gerekiyor.
Mesela ben bir bilgisayar aldım.
Cihazın içindeki işletim sistemini sildim ve başka bir işletim sistemi yükledim.
Bir süre sonra bilgisayarın ekranı bozuldu.
Teknik servise gönderdim.
Teknik servis bilgisayardaki yüklü olan işletim sistemine bakıyor mu?
Hayır.

Hiç bir bilgisayar teknik servisi, cihazın işletim sistemi değiştiği için cihazınızı garanti dışı bırakamaz.
Öyle olsaydı, son zamanda zorunlu olarak yapmaya maruz kaldığımız önce Windows 8.1 daha sonrada Windows 10 güncellemeleri,
Milyonlarca bilgisayarı garanti dışı bırakırdı.

Kaldı ki, siz cihaza, bu cihaz için özel olarak düzenlenmiş bir yazılım yüklüyorsunuz.

Cehalet.
Bunun başka bir açıklaması yok.

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Paylaşılan yazılım cihazın orijinal yazılımıdır.
Bu yazılım Casper'ın teknik servislerinin yazılımları indirdiği FTP sunucusundan alınmıştır.
Nasıl olur da, bir cihazın orijinal yazılımı, sırf yazılım yüklendi diye cihazı garanti dışı bırakır, anlamak güç.
Saçmalamışlar.

Ne yazık ki akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar konusunda teknik servislerin daha çok ilerleme kaydetmeleri gerekiyor.
Mesela ben bir bilgisayar aldım.
Cihazın içindeki işletim sistemini sildim ve başka bir işletim sistemi yükledim.
Bir süre sonra bilgisayarın ekranı bozuldu.
Teknik servise gönderdim.
Teknik servis bilgisayardaki yüklü olan işletim sistemine bakıyor mu?
Hayır.

Hiç bir bilgisayar teknik servisi, cihazın işletim sistemi değiştiği için cihazınızı garanti dışı bırakamaz.
Öyle olsaydı, son zamanda zorunlu olarak yapmaya maruz kaldığımız önce Windows 8.1 daha sonrada Windows 10 güncellemeleri,
Milyonlarca bilgisayarı garanti dışı bırakırdı.

Kaldı ki, siz cihaza, bu cihaz için özel olarak düzenlenmiş bir yazılım yüklüyorsunuz.

Cehalet.
Bunun başka bir açıklaması yok.
Ben casperin söylediğini dedim.Zaten her soruna bir ücret alan firmadan bahsediyoruz.Bence yazılımı atmakta bir sakınca yok.

byalone06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Tem 2017
6
1
3
41
ben yazılımı atmaya baslıyorum sımdı ama kafam karıstı dokumanda v4 dıyor :/ via a1 adında hıc bır acıklama yok bu yazılım a1e uyumlu değilmi

byalone06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Tem 2017
6
1
3
41
arkadaşlar bu yazılımın kolay yuklenıs seklını anlatabılecek varmı. çok karışık geldı bu