Stock Rom Casper Via A6108 Rom 16.08.2013

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via A6108
16.08.2013
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper Via A6108 16.08.2013 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

black_hawk

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
5
0
1
43
Paylaşım için teşekkürler. Ama videoda anlatıldığı gibi yaptığım halde cihaz ekranında USB işareti çıktı ve burdan ileriye ne gidiyor ne müdahale ediliyor. Sıkıntı nerden kaynaklı olabilir?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Paylaşım için teşekkürler. Ama videoda anlatıldığı gibi yaptığım halde cihaz ekranında USB işareti çıktı ve burdan ileriye ne gidiyor ne müdahale ediliyor. Sıkıntı nerden kaynaklı olabilir?

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yükleme işlemleri sırasında, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeniz faydalı olacaktır.

black_hawk

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
5
0
1
43
Cihazda ekran deseni vardı format ekranı geliyor fakan android robotundan çıkmıyordu driverları problemsiz yükledim aygıt yünetisinden gördüm yüklendiğini

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazda ekran deseni vardı format ekranı geliyor fakan android robotundan çıkmıyordu driverları problemsiz yükledim aygıt yünetisinden gördüm yüklendiğini

İlginç bir durum.
Açıkçası neden sorun yaşadığınızı anlayabilmiş değilim.
Rehberdeki ve videodaki yöntemleri uyguladığınızda yazılım yükleme işleminin sorunsuz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.