Casper Via E1 Root

• Konbuyu başlatan merbaba
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 4K

merbaba

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2017
6
1
3
22
Uzun Zamandan Beri Uğraşıyorum Ama Yapamadım Casper Via E1'e Root Atma İşleminde Bana Yardımcı Olabilirmisiniz Şimdiden Teşekkür Ederim.

• Beğen
Tepkiler: bayburtcan28

nazmisen06

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ağu 2017
5
0
1
49
slm linkten kinroot indirdim telefona kurdum ama sizde ki gibi çalışmadı benim telefon casper via m1 root için yardım edermisiniz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Kingrootun apk versiyonunu indirin ve telefonunuza kurun. Aynı zamanda wifiden internete bağlı olun. Yazılımı çalıştırın. Ve root düğmesine basın. Yüzde sayarak root işlemini yapacaktır. Eğer menünüz de supersu uygulamasını görürseniz root işlemi olmuş demektir. Eğer kingroot işlem sonucunda Requesting diye bir mesaj verirse şansınız yok demek. Başka yöntemler aramanız gerekecektir.

Bu başarılı demek

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlk başta root olmazda şu ekran gelirse

Tekrar root düğmesine basın.

Ama çözüm yok ise şöyle bir ekran çıkar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nazmisen06

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ağu 2017
5
0
1
49
ilginiz için teşekkürler ama ne king root ne de kingo root cihazları root için olumlu sonuç vermedi,aşağı yukarı denemediğim root atma cıhazı kalmadı diyebilirim bu casper via m1 telefonun hepsi mi root almıyor yoksa benim cihazım mı bilemiyorum yardımınız için teşekkürler.merak ediyorum acaba bu bootloader kilidi ile alakası mı var kilit nasıl açılır bir iki deneme yaptım ama sanırım başarısız oldum zannedersem.bu ne biçim bir telefon anlamadım sanki donulmasın diye üretilmiş.teşekkürler vaktinizi ayırdığınız için eğer başka çözümler bulursanız lütfen yazınız iyi günler dilerim

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
ilginiz için teşekkürler ama ne king root ne de kingo root cihazları root için olumlu sonuç vermedi,aşağı yukarı denemediğim root atma cıhazı kalmadı diyebilirim bu casper via m1 telefonun hepsi mi root almıyor yoksa benim cihazım mı bilemiyorum yardımınız için teşekkürler.merak ediyorum acaba bu bootloader kilidi ile alakası mı var kilit nasıl açılır bir iki deneme yaptım ama sanırım başarısız oldum zannedersem.bu ne biçim bir telefon anlamadım sanki donulmasın diye üretilmiş.teşekkürler vaktinizi ayırdığınız için eğer başka çözümler bulursanız lütfen yazınız iyi günler dilerim

devam ediniz.