İstek Casper VIA E2 CyanogenMod 14-15

Yazdır

l0tr0

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2018
24
1
3
34
Herkese merhaba,
Casper Via e2 kullanıcısıyım ve cihazın kendi stock romunda bazı buglar tespit ettim.

Tarayıcıdan video izlerken videonun tam ekran olmaması. Ve yeşil ekran hatası vermesi gibi şeyler.

Costom ROM arayışındayım ve daha önce başka bir cihazda CM 11 kullandım. Çok memnun kaldım. Bu cihaz için bilgisi becerisi olan arkadaşlardan ricam bir Unoficcial ROM yapabilir miyiz?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

l0tr0

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2018
24
1
3
34
Moderatör tarafında düzenlendi:

l0tr0

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2018
24
1
3
34
Rica ederim.
Son olarak CyanogenMod projesi bir süre önce sonlandırıldı.
Geriye kalan geliştiriciler artık yollarına LineageOS ile devam ediyorlar.
Evet hocam bu bilgiyi bende yeni öğrendim umarım tam olarak çalışan bir ROM bulabilirim.

Mobilkulüp hergün takip ettiğim tek forum oldu :) tekrar teşekkürler

CASPER_VIA_E2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

l0tr0

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2018
24
1
3
34
Eveett herkese merhaba, bir guncelleme paylasayim dedim.

Verdiginiz linkte bulunan yazilimlar orjinal android yazilimlar Google'in yayinladigi. Yani bu cihaz icin uyumlu olmayabilirler ve acikcasi kurulum videolarinda da nexus kullaniliyor.

Diger forumlarda tarama yaptigimda wiko cihazlar icin birkac custom rom buldum fakat bu cihaz icin henuz paylasilmis bir rom yok.

Aramaya devam ediyorum bir gelisme olursa yeniden guncelleme yayinliyor olacagim.

Sent from my CASPER_VIA_E2 using Tapatalk

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Eveett herkese merhaba, bir guncelleme paylasayim dedim.

Verdiginiz linkte bulunan yazilimlar orjinal android yazilimlar Google'in yayinladigi. Yani bu cihaz icin uyumlu olmayabilirler ve acikcasi kurulum videolarinda da nexus kullaniliyor.

Diger forumlarda tarama yaptigimda wiko cihazlar icin birkac custom rom buldum fakat bu cihaz icin henuz paylasilmis bir rom yok.

Aramaya devam ediyorum bir gelisme olursa yeniden guncelleme yayinliyor olacagim.

Sent from my CASPER_VIA_E2 using Tapatalk

Siz yine de bir deneseydiniz.
Kurulum videolarına aldırmayınız.
Her cihaz için ayrı ayrı video çekmek yerine bazen işlemler aynı olduğu için,
Farklı cihazların videolarını kullanabiliyorlar.

bluethunder

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2018
5
0
1
33
Hocam ekte ayarlardan ekran görüntüsü var. Kernel bilgisi 3.18.19+ yazıyor SDK bilgisini nereden alacağımı bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

CASPER_VIA_E2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Birkaç twrp ve rom denemesi yapabilirm ama cihaz elimde olmadığı için tester olmanız gerek ve bunun riskleri var. Kabul ediyor musunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

webr00t

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2017
6
2
3
24
kardeş desene baştan ya ben bu telefona 10 a yakın rom portladım twrp yi de ilk portlayan benim :D şu anki kullandıgım rom rr 5.8.5 problemsiz ara sıra kamera çalışmıyor camera restarter kullanıyorum düzeliyor :D miui var 7.1.2 onun da kamerası sorunlu rom kaynaklı ama

• Beğen
Tepkiler: ryx061

ryx061

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2020
6
0
1
26
kardeş desene baştan ya ben bu telefona 10 a yakın rom portladım twrp yi de ilk portlayan benim :D şu anki kullandıgım rom rr 5.8.5 problemsiz ara sıra kamera çalışmıyor camera restarter kullanıyorum düzeliyor :D miui var 7.1.2 onun da kamerası sorunlu rom kaynaklı ama
hocam bana rom lazım telefon açılınca sıkıntı yok ama tuşları kapatınca ekran daha çalışmıyo rica etsem kullanıdığın romu paylaşabilir misin çok muhtaç kaldım roma

yunusaskan1626

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2020
4
0
1
23
Cok tesekkurler siz dedikten sonra twrp +root hallet tim 2.bi sorum Casper via e2 modeli icin unofficial bi rom varmidir acaba