Stock Rom Casper VIA F1 Rom 14.02.2017

journey

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ocak 2020
1
0
1
28
@Paradox hocam bir türlü kuramadım tüm driverları kurmama ragmen usb aygıtı tanınmadı hatasıyor veriyor ondan dolayı flashtool programında bir tepki olmuyor sanırım 2 pcde denedim ikisindede usb aygıtı tanınmadı diyor ama telefonu açınca tanıyor sıkıntı yok telefonu kapatına tanınmıyor diyor ama şarj oluyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox hocam bir türlü kuramadım tüm driverları kurmama ragmen usb aygıtı tanınmadı hatasıyor veriyor ondan dolayı flashtool programında bir tepki olmuyor sanırım 2 pcde denedim ikisindede usb aygıtı tanınmadı diyor ama telefonu açınca tanıyor sıkıntı yok telefonu kapatına tanınmıyor diyor ama şarj oluyor

Sürücülerin daha güncel versiyonlarını denediniz mi?

egzozcabbar

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
8
0
1
24
hocam öncelikle elinize sağlık bendede aynı sorun var ekran donuyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor bazen duzelmiyoe 4-5 kere kapatıp açıyorum ekranı öyle duzeliyor fabrika ayarlarına geri dönderdim yine düzelmedi bu rom işlemlerinden pek anlamam derdime deva olurmu olursa nasıl yapmam gerekir bilgi verirseniz çok sevinirim. Casper Via F1

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam öncelikle elinize sağlık bendede aynı sorun var ekran donuyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor bazen duzelmiyoe 4-5 kere kapatıp açıyorum ekranı öyle duzeliyor fabrika ayarlarına geri dönderdim yine düzelmedi bu rom işlemlerinden pek anlamam derdime deva olurmu olursa nasıl yapmam gerekir bilgi verirseniz çok sevinirim. Casper Via F1

Paylaşılan dosyaların arasında kurulum açıklaması mevcut.
Siz dosyaları indiriniz, takıldığınız bir yer olursa, nasipse size yardımcı olmaya çalışırız.

egzozcabbar

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
8
0
1
24
Paylaşılan dosyaların arasında kurulum açıklaması mevcut.
Siz dosyaları indiriniz, takıldığınız bir yer olursa, nasipse size yardımcı olmaya çalışırız.
Teşekkurler ben dosyayı indirdim hangi adımları izleyerek kurmam lazım acaba bunu kurcaladım biraz ama bulamadım

egzozcabbar

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
8
0
1
24
hocam dowload dediğimde flash phone have a risk diyor yinede devam edeyimmi bir problem çıkarmı

egzozcabbar

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
8
0
1
24
size ulaşmamın bir yolu varmı lütfen yardımınıza ihtiyacım var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

egzozcabbar

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
8
0
1
24
düzelmedi galiba sorunum donanımsal telefonu orjinal haline nasıl çeviririm size ulaşabilirmiyim lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

egzozcabbar

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
8
0
1
24
Cihazınıza "Download" seçeneğini seçerek yazılım yükleyiniz.
Yazılım yükleme işleminden sonra IMEI bilgileriniz siliniyorsa, aşağıdaki videodan faydalanarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
hocam sadece download seçeneğini seçerek yaptım ama düzelmedi maalesef maui meta programını yükleyip videodaki adımları takip ediyorum ama program bir türlü telefonu görmüyor problem nedir

egzozcabbar

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2020
8
0
1
24

Ekli dosyalar

• farkli.PNG
    farkli.PNG
    4.2 KB · Görüntüleme: 6

Efendy

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2019
3
0
1
33
Bu telefonu aldığıma çok pişman oldum. En kısa sürede değiştireceğim. Başlangıçta 1/1 uygulama optimize ediliyor uyarısı çıkıyor 10 15 dakika açılmıyor telefon. Stock rom u kuracağım en son çare olarak. Binbir zahmetle rootladık oda gidecek :D Paylaşım için teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu telefonu aldığıma çok pişman oldum. En kısa sürede değiştireceğim. Başlangıçta 1/1 uygulama optimize ediliyor uyarısı çıkıyor 10 15 dakika açılmıyor telefon. Stock rom u kuracağım en son çare olarak. Binbir zahmetle rootladık oda gidecek :D Paylaşım için teşekkürler

:rica:

TheOne57

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ağu 2020
1
0
1
17
Merhaba aynı cihaza sahibim ve bu işlerden pek fazla anlamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba aynı cihaza sahibim ve bu işlerden pek fazla anlamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Paylaşılan dosyaların arasında gerekli açıklamalar mevcut.
Açıklamaları inceledikten sonra yardıma ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.
Yine de yardıma ihtiyaç duyarsanız, nasipse takıldığınız yerlerde size yardımcı olmaya çalışırız.