Stock Rom Casper VIA F1 Rom 14.02.2017

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Çözdüm İhtiyaca Olana Küpe Olsun Youtube de Bu nu uygulayın oluyor

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu yöntem geçici bir çözüm sağlamaktadır.
Cihazınızı fabrika ayarlarına çektğinizde veya yeniden yazılım yüklemesi yaptığınızda IMEI bilgileri silinecektir.
anlatılan yöntemle sorunu kalıcı olarak çözebilirsiniz.

Bthnpkc

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Mar 2018
6
0
1
27
iyi akşamlar ben bunu kurdum fakat telefonum da değişen bir ey olmadı ben root işlemi yapmak istiyorum nasıl yaparım yardım edebilir misinz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
iyi akşamlar ben bunu kurdum fakat telefonum da değişen bir ey olmadı ben root işlemi yapmak istiyorum nasıl yaparım yardım edebilir misinz

Burada paylaşılan cihazınızın orijinal yazılımıdır.
Bu yazılım cihazınıza fazladan bir özellik kazandırmaz.
Root yetkileri için bulunan konuya bakınız.

Bthnpkc

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Mar 2018
6
0
1
27
Hocam teşekkür ederim her şeyi videodaki gibi yaptım fakat supersu flashlama işini anlamadım biliyorsanız yardım edebilir misiniz

huzurlum

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ağu 2017
20
3
3
42
Format atamadığınız Casper F1'ler de işe yarıyor denenmiştir. teşekkürler.

Volta34

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 May 2019
1
0
1
34
Hocam bu romu yüklersen donma sorunu kalkarmı site yeni üye oldum bu romantik orjnal mi yoksa oynama yaptınızmı düzeltme falan yaptiysanızın indiriyordu. Ve roman yükleme aciklamasi nerde vardır ilginiz icin teşkler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam bu romu yüklersen donma sorunu kalkarmı site yeni üye oldum bu romantik orjnal mi yoksa oynama yaptınızmı düzeltme falan yaptiysanızın indiriyordu. Ve roman yükleme aciklamasi nerde vardır ilginiz icin teşkler

Paylaşılan yazılım Casper'ın teknik servisinde kullandığı orijinal ve üzerinde hiç bir oynama yapılmamış yazılımdır.
Yazılım yükleme açıklaması indirdiğiniz dosyalarına arasında mevcuttur.
Yazılım yükleme işleminden önce konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.

kyrex

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ocak 2018
1
0
1
26
Hocam biliyorum yıl nerdeyse bitiyor 2020 ye gireceğiz ama durumum olmadığı için bir sene daha via f1 ile idare edeceğim cihaza en son 2018 şubat aynında ( ilk ve son kez) güncelleme geldi. Bunun da güvenlik yaması güncellemesi olacağı söylendi. Android günceleme gelmeyecek ve günümüzde android 10 çıktı çıkacak. Telefonun Gionee tedariği olduğunu biliyorum (Gionee S9 modeli) ama hint, çin, ingiliz sitelerinde dahi gezmeme rağmen custom rom bulamadım acaba bana yardımcı olabilecek var mı? Andorid 7-8 olmasını istiyorum cihazın. Cihazdan şikayetim şarjının çok hızlı bitmesi ve android sürümü. Ayrıca sizlere danışmak istiyorum; sizce bir yıl daha bekliyip xiaomi mi 9 falan mı alayım yoksa via f1 e rom mu atayım ??

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam biliyorum yıl nerdeyse bitiyor 2020 ye gireceğiz ama durumum olmadığı için bir sene daha via f1 ile idare edeceğim cihaza en son 2018 şubat aynında ( ilk ve son kez) güncelleme geldi. Bunun da güvenlik yaması güncellemesi olacağı söylendi. Android günceleme gelmeyecek ve günümüzde android 10 çıktı çıkacak. Telefonun Gionee tedariği olduğunu biliyorum (Gionee S9 modeli) ama hint, çin, ingiliz sitelerinde dahi gezmeme rağmen custom rom bulamadım acaba bana yardımcı olabilecek var mı? Andorid 7-8 olmasını istiyorum cihazın. Cihazdan şikayetim şarjının çok hızlı bitmesi ve android sürümü. Ayrıca sizlere danışmak istiyorum; sizce bir yıl daha bekliyip xiaomi mi 9 falan mı alayım yoksa via f1 e rom mu atayım ??

Cihazınızın yazılımına müdahale etmenizi pek tavsiye etmem.
Bu cihazlar sıkıntılı cihazlar.
Kaş yapayım derken göz çıkartabilirsiniz.
Forumumuzda cihazınız için paylaşılan yazılımı cihazınıza yüklemeniz faydalı olabilir.

Bunun dışında biraz bekleyip Xiaomi markalı bir cihaz satın almanızı öneririm.
Bende Xiomi markalı bir cihaz kullanıyorum ve kullandığım cihazdan oldukça memnunum.

• Beğen
Tepkiler: kyrex