İstek Casper Via G1 Plus Root Sorunu

mahsuncool

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2018
29
4
3
Tekirdağ
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

herkese sevgiler saygılar arkadaşlar umarım iyisinizdir. bendeniz kaplumbağa misali agir ağır bişeyler yapmaya çalıştım haliyle olmadi lakin ufakta olsa bir ilerleme kaydettim.. telefon cpu "qualcomm MSM8917" for twrp... googleden arattırdım ve az cok benzer bir twrp imajı buldum . evet olmadi ama hata da vermedi.. bi an twrp yüklendi sandim, nafile . sağlıcakla kalın

Moderatör tarafında düzenlendi:

mahsuncool

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2018
29
4
3
Tekirdağ
Bu cihazın yazılımını henüz paylaşmadım.
Yazılım paylaşıldığında, mutlaka bir yol bulunacaktır.
teşekkürler ... bir çok foruma üyeyim burası gibi başı çeken forumlar lakin burası kadar yardımcı olmaya çalışan çözüm arayan raslamadım... artık root işini fazla takmıyorum..lakin burda "çözüm bulunsun yada bulunamasın" harcanan emek ve niyet tebrik ve taktire şayan... sevgilerimle....

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
teşekkürler ... bir çok foruma üyeyim burası gibi başı çeken forumlar lakin burası kadar yardımcı olmaya çalışan çözüm arayan raslamadım... artık root işini fazla takmıyorum..lakin burda "çözüm bulunsun yada bulunamasın" harcanan emek ve niyet tebrik ve taktire şayan... sevgilerimle....

:alkis:

emrhnlm

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Kas 2017
3
5
3
23
Arkadaşlar bu telefon Wiko View XL telefonun aynısı. O telefon için twrp falan varsa kullanabiliriz. Tüm özellikleri aynı çünkü. Sadece o telefonda oreo var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mahsuncool

mahsuncool

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2018
29
4
3
Tekirdağ
Arkadaşlar bu telefon Wiko View XL telefonun aynısı. O telefon için twrp falan varsa kullanabiliriz. Tüm özellikleri aynı çünkü. Sadece o telefonda oreo var.
O(ero) ayrıntısı çok önemli. cok araştırdım Emirhan, Android 7 de özelikle Android 7.x 'lerde ayrıntılar çok önemli. bu konuyu "via g1 plus twrp root rom" konularını araştırmaktan anam ağladı resmen. hatta xiaomi marka bi telefonun twrp sinide uydurdum fazla geçmeden brick oldu. elimizde köşede rom' umuz da yok ki. yoksa onuda bulur denerdim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İnternette cihazın nasılsın yedek alınacağı ile ilgili bazı videolar var. Özellikler snapdragon Qualcom backup system gibi aratmak lazım. @Paradox yakında paylaşır original yazılımı inşallah bekliyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mahsuncool

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İnternette cihazın nasılsın yedek alınacağı ile ilgili bazı videolar var. Özellikler snapdragon Qualcom backup system gibi aratmak lazım. @Paradox yakında paylaşır original yazılımı inşallah bekliyoruz.

Casper FTP sunucusunun güncel halini indirdim ama indirme yaptığım makine uzağımda.
Nasip olurda makinenin yanına gidebilirsem, gerekli düzenlemelerden sonra yeni yazılımları paylaşacağım.