Casper Via L10 4.5G Tableti Bilgisayara Bağlama Sorunu

• Konbuyu başlatan sedef
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 1K

sedef

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eki 2020
1
0
1
44
Herkese merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Benim casper via L10 4.5g marka bir tabletim var ve ben bu tabletimin içindeki bazı uygulamaları videolarımı belgelerimi oyun verilerimi vs masa üstü bilgisayarıma atıp saklamak istiyorum fakat ne yaptıysam tablet pc e bağlanmıyor benim pc win 7 ve 2 usb girişi var üst usb girişe taktığımda tableti mtp isimli bir medya oynatıcı olarak gösteriyor aygıtlar bölümünde,
alt usb girişe taktığımda ise; unknown device ismiyle gösteriyor ama tarama yaptığında casperı görüyor fakat yüklenmiyor üst usb de yazılım sürücsü hatası veriyor alt usb de başarısız uyarısı veriyor .yazılım sürücülerini aradım nette fakat bulamadım.Ben bu tableti ilk aldığımdada hep bu sorun vardı o zaman pc güya tanımıştı en azından ismen yedek disk olarak görünüyordu ismen diyorum çünkü tıkladığınızda içindeki hiçbirşeyi göstermiyordu ve casper medya oynatıcı olarak tanımıştı ozaman pc. ozamanda cihaz içi boş göründüğünnden yine dosya aktaramamıstım fakat bunu pek önemsemedim ama şimdi önemli tabletimi tabletimi dokunmatik arızası için servise vereceğim ve içindekileri almam gerek oyunlarımı uygulamalarımı önemli resim ve belgelerimi..ben hayatımda ilk kez pc nin tanımadığı dosyalarımı aktaramadığım bir tablet görüyorum..böyle bir sorun hiç yaşamadım lanet olsun dedim resmen caspera,ben hep samsung kullandım.TABLETİN İÇİNDEKİ DOSYALARIMIUYGULAMALARIMI NASIL PC E ATABİLİRİM?PC NİN TABLETİ TANIMASINI GÖRMESİNİ AMA İSMEN DEĞİL DOLU VE TABLET VEYA AYGIT OLARAK GÖRMESİNİ NASIL SAĞLAYABİLİRİM..Birde Yazılım sürücülerini nerden indirebilirim? Sorunu aşmama yardımcı olursanız sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Ekli dosyalar

• cats üst mtb.jpg
    cats üst mtb.jpg
    99.8 KB · Görüntüleme: 4
  • catsüst.jpg
    catsüst.jpg
    201.1 KB · Görüntüleme: 5
  • cats2 üst.jpg
    cats2 üst.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 5
  • cats23.jpg
    cats23.jpg
    56.1 KB · Görüntüleme: 4
  • catsö.jpg
    catsö.jpg
    145.3 KB · Görüntüleme: 2
  • cats23.jpg
    cats23.jpg
    56.1 KB · Görüntüleme: 2
  • cats1alt.jpg
    cats1alt.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 2
  • cats alt.jpg
    cats alt.jpg
    57.1 KB · Görüntüleme: 2

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yaşadığınız sorun gerçekten ilginç.
Cihazınızın USB portunda bir sorun yoksa, cihazınızı bağlar bağlamaz,
Cihazınızdaki dosyalarınıza erişim sağlamanız gerekiyor.
Bana sanki cihazınızın USB portunda bir sorun varmış gibi geldi.
Elbette bu kesin bir tanı değil.

Ayrıca, bilgisayarınızın USB sürücülerini de kontrol etmek faydalı olabilir.
Bilgisayarınıza hiç bir donanım bağlı değilken,
Bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nde bir anormallik var mı?
Şayet yoksa, öncelikle Google USB Driver paketini indirip bilgisayarınıza yükleyiniz.
Daha sonca cihazınızı açık bir şekilde bilgisayarınıza bağlayınız ve yönergeleri takip ediniz.

Olmazsa:
Cihazınıza Google Drive uygulaması yükleyerek, verilerinizi Google sunucusuna yükleyiniz.