Stock Rom Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

hannibal21

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Ucweb de sıkıntı varmış hocam teşekkür ederim :)

abdelrahmanmix

Yeni Üye
Kayıtlı üye
pleahave tablet casper l8 4.5G and i power of it when i go to airport after finish the tablet no power on ..only button power and volume up + can enter to recovery mode but can i do no ..

Nebuya

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Hocam 2017 yıl cıkışlı via l8 aldım telefon özelliğini actif etmek için bu rom umu uyguluyoruz şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

blackq

Yeni Üye
Kayıtlı üye
mrb. ben bu yazılımı attım casper yazısında kalıyor kapanıyor tekrar casper yazısı geliyor açılmadan sürekli kendini resetliyor daha önce açılıyordu gmail hesabı için bu yazılımı attım

blackq

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Recovery menüsüne girerek format atın.
boot ekranında kalıyor bi arkadaş bu şekilde yapmamızı önermiş fakat recovery tuşları ile boot menü geliyor orada "recovery mode" "fastboot mode" "normar mode" seçenmekleri çıkıyor recovery mode seçiyorum yine casper logosunda kalıyor yardımcı olurmusunuz?

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
boot ekranında kalıyor bi arkadaş bu şekilde yapmamızı önermiş fakat recovery tuşları ile boot menü geliyor orada "recovery mode" "fastboot mode" "normar mode" seçenmekleri çıkıyor recovery mode seçiyorum yine casper logosunda kalıyor yardımcı olurmusunuz?
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?