Stock Rom Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

Meta başlık: Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

Meta açıklama: Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

abdelrahmanmix

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Nis 2018
1
0
1
32
pleahave tablet casper l8 4.5G and i power of it when i go to airport after finish the tablet no power on ..only button power and volume up + can enter to recovery mode but can i do no ..

Nebuya

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2018
1
0
1
44
Hocam 2017 yıl cıkışlı via l8 aldım telefon özelliğini actif etmek için bu rom umu uyguluyoruz şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

blackq

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2017
15
0
1
43
mrb. ben bu yazılımı attım casper yazısında kalıyor kapanıyor tekrar casper yazısı geliyor açılmadan sürekli kendini resetliyor daha önce açılıyordu gmail hesabı için bu yazılımı attım

blackq

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2017
15
0
1
43
Recovery menüsüne girerek format atın.

boot ekranında kalıyor bi arkadaş bu şekilde yapmamızı önermiş fakat recovery tuşları ile boot menü geliyor orada "recovery mode" "fastboot mode" "normar mode" seçenmekleri çıkıyor recovery mode seçiyorum yine casper logosunda kalıyor yardımcı olurmusunuz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
boot ekranında kalıyor bi arkadaş bu şekilde yapmamızı önermiş fakat recovery tuşları ile boot menü geliyor orada "recovery mode" "fastboot mode" "normar mode" seçenmekleri çıkıyor recovery mode seçiyorum yine casper logosunda kalıyor yardımcı olurmusunuz?

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

wrister61

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2020
4
1
3
37
merhabalar cihazda frp vardı standart yazılım yükledim frimeware upgrade seçeneğinden fakar cihaz sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor elle format denedim recovery diyorum gene sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor acaba bir çözümü mevcutudur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhabalar cihazda frp vardı standart yazılım yükledim frimeware upgrade seçeneğinden fakar cihaz sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor elle format denedim recovery diyorum gene sürekli casper ekranında aç kapat yapıyor acaba bir çözümü mevcutudur.

Tekrar yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi?