Stock Rom Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

Meta başlık: Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

Meta açıklama: Casper Via L8 4.5G Rom 13.07.2016

LeProfBABA

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2017
4
0
1
76
Teşekkürler elinize sağlık. Bir de Casper Via L8-4,5 Tabletin telefon olarak kullanılmasını açıklarsanız sevinirim. Galiba root lamak lazım. Ama bununla ilgili bir root göremedim.buraya bilgi verirseniz sevinirim.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Teşekkürler elinize sağlık. Bir de Casper Via L8-4,5 Tabletin telefon olarak kullanılmasını açıklarsanız sevinirim. Galiba root lamak lazım. Ama bununla ilgili bir root göremedim.buraya bilgi verirseniz sevinirim.

Herşeyi hazırda bekleme arkadaşım. Cihaza telefon özelliği kazandırmak zaten yasal değil. Aramayı google üzerinden yaparak bulunuz.

LeProfBABA

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2017
4
0
1
76
Herşeyi hazırda bekleme arkadaşım. Cihaza telefon özelliği kazandırmak zaten yasal değil. Aramayı google üzerinden yaparak bulunuz.
1. Hiçbir şeyi hazırda beklemem. Araştırır bulurum. Ancak bu konunu biraz yabancısı olduğum için yazdım. Sizi de zaten araştırırken buldum. 2. Bunu bir karşılama mesajı kabul ederek birazda üzüldüm. Tabi yaş (70) itibariyle.
3. Kişiye, google da biraz araştırarak davranırsanız sevinirim. Yani LeProfBABA kimmiş. Neyse, iyi çalışmalar.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
1. Hiçbir şeyi hazırda beklemem. Araştırır bulurum. Ancak bu konunu biraz yabancısı olduğum için yazdım. Sizi de zaten araştırırken buldum. 2. Bunu bir karşılama mesajı kabul ederek birazda üzüldüm. Tabi yaş (70) itibariyle.
3. Kişiye, google da biraz araştırarak davranırsanız sevinirim. Yani LeProfBABA kimmiş. Neyse, iyi çalışmalar.

1 ve 2 ye cevabımız; üzülmenize gerek yok, kimse size kırıcı davranmadı, sadece uyarı ve bilgi sunduk. Birşeyin yasal olmadığı söylendi size. Forum kurallarına göre forumdan devamlı faydalanabilirsiniz. Ama ben buyum şuyum iması ile asla olmamalı.

3 e cevabımız;
Kim olduğunuz beni ilgilendirmiyor. Bende 47 yaşındayım. Burada kişiye özel çalışmamız yok. Cevabınızı verdik, uzatmanıza gerek yok. Yanlış birşey söylemedik. İstediğiniz şey yasal değil dedik. Yanlış mı söylemişiz. Eğer arayacaksanız, gidin başka konumlarda arayın dedik. Forumu gezerseniz, yardım isteyen herkese cevap vermeye çalıştığımızı göreceksiniz. Ha siz ben bilmem ne babayım diye özel muamele istiyorsanız o sizin meseleniz. Google araştırıp sizin kim olduğunuzu öğrenme durumunda da değilim. Karşınızdakini küçümsemeyin, sizde araştırın. Buralarda bizler dirsek çürütüyorsak, boş gezenin boş kalfası olduğumuzdan değildir. Sanırım bizden zorla almak istediğiniz cevapta buydu.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bende konu ile ilgili bir şey yazayım bari, eksik kalmasın.
En baştan başlayayım:

Ne yazık ki elimizde bu cihazdan yok.
Elimizde üzerinde çalışacak bir cihaz olmayınca da, bazı sorunların çözümüne ulaşamıyor ve istekleri de yerine getiremiyoruz.

Forumda bulunan her üyemizin, kendine has bir tarzı vardır.
Bu nedenle bazen konuşmalar farklı yorumlanabilir.
Hakaret ve küfür içermeyen bütün konuşmalarda, inanıyorum ki her zaman orta yol bulunacaktır.

Son olarak:
Başkalarını bilmem ama ben insanların yaşlarını veya kim olduklarını hiç bir zaman önemsemedim.
Önemsemeyeceğim de sanırım.

Benim için esas olan, kişinin benim için ne yaptığıdır.
100 yaşına gelmiş bir kişinin hayatı boyunca bana hiç bir faydası dokunmamışsa:
O kişinin yaşadığı 100 yılın benim için bir önemi yoktur.

maho

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eyl 2017
1
0
1
25
öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
evet tüm uygulamaları denedim cihaz varsayılan sms uygulaması yapmadığından tümü yararsız
tek çare rom gibi görünüyor
ama nasıl uygun olanı bulacağız bilmiyorum
Slm yeni aldığım via L8 tableti konuşma olmasada sadece sms alması için ne yapabiliriz. Yada uygun bir başka rom varmı şimdiden teşekkür ederim
facebook mesennger yükle hocam onda varsayılan sms uygulaması olarak görüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Casper cihazlarda boot kilidi var. Modem dosyasının patch ve cihazında root edilmesi lazım. O yüzden de imkansız gibi görünüyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper cihazlarda boot kilidi var. Modem dosyasının patch ve cihazında root edilmesi lazım. O yüzden de imkansız gibi görünüyor.

Bugüne kadar hiç kimseyi elinde bir tableti telefon olarak kullanırken görmedim.
Ayrıca, ülkemizdeki veri hatları ile de telefon görüşmesi yapılmıyor.
Lakin nedense herkeste tabletini telefon olarak kullanmak gibi bir istek var.
Kendilerine macera arıyor olmalılar.
:polis:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Söylemesi ayıptır, diğer hattımda note 8 var, onu bile kulağıma götürürken garibime gidiyor. O yüzden 8310 kullanıyorum.:zuhaha:

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Perfect

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozkanwap

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2018
1
0
1
41
1 ve 2 ye cevabımız; üzülmenize gerek yok, kimse size kırıcı davranmadı, sadece uyarı ve bilgi sunduk. Birşeyin yasal olmadığı söylendi size. Forum kurallarına göre forumdan devamlı faydalanabilirsiniz. Ama ben buyum şuyum iması ile asla olmamalı.

3 e cevabımız;
Kim olduğunuz beni ilgilendirmiyor. Bende 47 yaşındayım. Burada kişiye özel çalışmamız yok. Cevabınızı verdik, uzatmanıza gerek yok. Yanlış birşey söylemedik. İstediğiniz şey yasal değil dedik. Yanlış mı söylemişiz. Eğer arayacaksanız, gidin başka konumlarda arayın dedik. Forumu gezerseniz, yardım isteyen herkese cevap vermeye çalıştığımızı göreceksiniz. Ha siz ben bilmem ne babayım diye özel muamele istiyorsanız o sizin meseleniz. Google araştırıp sizin kim olduğunuzu öğrenme durumunda da değilim. Karşınızdakini küçümsemeyin, sizde araştırın. Buralarda bizler dirsek çürütüyorsak, boş gezenin boş kalfası olduğumuzdan değildir. Sanırım bizden zorla almak istediğiniz cevapta buydu.

Büyük ekranlı tablet aynı zamanda telefon olarak kullanabileceğim bir cihaz ararken konuyu gördüm yalnız kafama takılan bir mantıksız yasa ve forum kuralı dikkatimi çekti ki zaten imesisi üzeinde olan bir cihazda telefon görüşmesi yapmak nasıl yasa dışı olabilir ve üzerinde imeisi olan bir cihazın imeisini değiştirmeden telefon özelliğini edinmeyi istemek nasıl forum kurallarına aykırıdır anlayamadım. Neyse 7" den büyük ekranlı telefon aramaya devam.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Büyük ekranlı tablet aynı zamanda telefon olarak kullanabileceğim bir cihaz ararken konuyu gördüm yalnız kafama takılan bir mantıksız yasa ve forum kuralı dikkatimi çekti ki zaten imesisi üzeinde olan bir cihazda telefon görüşmesi yapmak nasıl yasa dışı olabilir ve üzerinde imeisi olan bir cihazın imeisini değiştirmeden telefon özelliğini edinmeyi istemek nasıl forum kurallarına aykırıdır anlayamadım. Neyse 7" den büyük ekranlı telefon aramaya devam.
Kaç inçlik telefon işinizi görür powerway in telefon destekli 8'' lik bir cihazı mevcut araştırın isterseniz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Size sunulan imeili cihaz ile sadece data bağlantısı kurup internete girebilirsiniz. Ve devlete de bu şekilde kullanılacağı için vergisi ödenmiş. Siz telefon özelliğini açıp, yasalara uygun olmayan kanunsuz bir şeyi araştırıyorsunuz. Bu uyanıklık ve devletten vergi kaçırmaktır. Bu size göre doğru geliyor da, bizim kanunsuzluğu engellemeyi ilke edinmemiz size neden saçma geliyor anlayamadım gitti. Asıl mantıksızlık bu arkadaşım. Kanunsuzluk açlığınızı başka illegal sitelerden giderebilirsiniz. Bizler sizlere rağmen Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına saygılı bir forum olarak yayın hayatımıza devam etmeye sadık kalacağız. Gidin 50 lira verin tuşlu bir telefon alın, tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını yiyeceğinize.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Bu konuları devlet büyüklerimizle konuşmanız gerekli.
Eminim kendileri size, sizi tatmin edecek cevaplar vereceklerdir.