Stock Rom Casper VIA M1 Rom 18.12.2015

Cari

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2018
6
0
1
21
usta ben attim rom u eline saglik oncelikle ama sonra 1 gun gecti tel kapandi simdide ekran yazisinda kaliyor bende bataryayi cikarttim taktim simdide ekran gelmiyor acilmiyor şarj a takinca sadece yukarki isigi yaniyor yardim edermisin lutfen batarya ztn degisik bi sey bu telefonlarin acil yardim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
usta ben attim rom u eline saglik oncelikle ama sonra 1 gun gecti tel kapandi simdide ekran yazisinda kaliyor bende bataryayi cikarttim taktim simdide ekran gelmiyor acilmiyor şarj a takinca sadece yukarki isigi yaniyor yardim edermisin lutfen batarya ztn degisik bi sey bu telefonlarin acil yardim.
Bataryayı değiştirip bir deneyin.

• Beğen
Tepkiler: Cari

Cari

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2018
6
0
1
21
usta bataryayi degistirdim hala bi degisiklik yok ne yapabilirim pc de de gozukmuyor telefon acil yardim lutfen

Cari

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2018
6
0
1
21
usta pc de de gozukmuyor dedim pc siz yazilim atabilirmiyim yardimm

hansona

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2018
2
0
1
29
arkadaşlar yardım edin casper via m1 wifi görmüyor rom attım wifi görmediği içinde ilk baştaki ekranda atla butonuna basamıyorum gözünüzü seviyim yardım edin dili TÜRKÇE seçiyorum gerisine atla diyorum ama wifi de atla butonu gelmiyor

ADMİN YARDIM ET LÜTFEN

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
arkadaşlar yardım edin casper via m1 wifi görmüyor rom attım wifi görmediği içinde ilk baştaki ekranda atla butonuna basamıyorum gözünüzü seviyim yardım edin dili TÜRKÇE seçiyorum gerisine atla diyorum ama wifi de atla butonu gelmiyor

ADMİN YARDIM ET LÜTFEN

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

kurt26es

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2018
15
3
3
26
selamn aleyküm bu rom yüklerken casper via m1 telefona hata verdi ve telefon açılmıyor telefon ekran açık değil sadece kırmızı bi led yanıyor mtp olrak değil unknown olrak görğyor napmam gerek yardımlarınız için teşkkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
selamn aleyküm bu rom yüklerken casper via m1 telefona hata verdi ve telefon açılmıyor telefon ekran açık değil sadece kırmızı bi led yanıyor mtp olrak değil unknown olrak görğyor napmam gerek yardımlarınız için teşkkürler

A.S.
Yazılım yükleme işlemi neden hata verdi?
Cihazın Power tuşuna 30 saniye basılı tutunuz ve daha sonra
İndirdiğiniz dosyaların arasındaki rehberden faydalanarak işlemleri yeniden deneyiniz.

fraudme

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Tem 2018
3
0
1
29
rom'u dün gece sıkıntısız kurdum ilkinde tepki vermedi, hiç açılmadı ama pc görüyordu. Bir daha denedim bu sefer hard brick oldu ve pc artık görmüyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Yabancı sitelerde araştırdım ama hepsinde bataryayı çıkarın yazıyor ama bu telefonun batayası çıkmıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
rom'u dün gece sıkıntısız kurdum ilkinde tepki vermedi, hiç açılmadı ama pc görüyordu. Bir daha denedim bu sefer hard brick oldu ve pc artık görmüyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Yabancı sitelerde araştırdım ama hepsinde bataryayı çıkarın yazıyor ama bu telefonun batayası çıkmıyor.

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

kkdgn00

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eyl 2018
8
0
1
21
kardeşim youtube da hangi video bende de aynı sorun oldu nasıl düzelttin

kkdgn00

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eyl 2018
8
0
1
21
telefona dediğiniz şekilde rom uyguladım ancak telfonu hibir türlü açamıyorum ekrana bi ibare vs de gelmiyor bütün tuş kombinasyolarını denedim pc ye taktığımda ise 2,3 saniye görüyor sonra atıyor bunu 30 40 saniyede bir sürekli tekrarlıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: ByDost