Stock Rom Casper VIA M1 Rom 30.09.2016

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam iyi günler. Ben normalde telefona twrp recoveryi sp flash tool ile yükleyebiliyordum ama bir sıkıntı var yüklemiyor. Adb yolu ile yükleyebilir miyim ve nasıl yüklenir ?

Sorun USB portlardan veya sürücülerden kaynaklanıyor olabilir.
SP Flash Tool ile işlem yapamıyorsanız ADB üzerinden de işlem yapmanız mümkün olmayabilir.
Sonuçta her iki işlem için de cihazınızı bilgisayarınıza göstermeniz gerekli.
Kullandığınız USB kabloyu, USB portları ve bilgisayarınızın sürücüleri kontrol etmeniz faydalı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: newbiehacks

mücahit76

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 May 2019
3
0
1
35
benim telefonum casper via m1 yazılım güncellemesi yaptım ik seferde oldu daha sonra gene atmak zorunda kaldım fakat şu anda telefon sadece şarj ışığından başka bir tepki yok ve açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

mücahit76

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 May 2019
3
0
1
35
Neden cihazınıza ikinci defa yazılım yüklemesi yapmanız gerekti?
tekrar casper via m1 logosunda kaldı yani telefon kastı kendiliğinden kapandı açıldığında sadece logoda kaldı bende tekrar yazılımla düzelir diye attım şimdi sadece şarj ışıgı yanıyor hiçbir şekilde açamadım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tekrar casper via m1 logosunda kaldı yani telefon kastı kendiliğinden kapandı açıldığında sadece logoda kaldı bende tekrar yazılımla düzelir diye attım şimdi sadece şarj ışıgı yanıyor hiçbir şekilde açamadım

Önce cihazınıza forumumuzda paylaşılan en son tarihli yazılımı yükleyiniz.
Cihazınız açılmazsa, cihazınızı bir süre şarjda tutunuz ve daha sonra tekrar açmayı deneyiniz.
Olmazsa:
bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara bakmanız faydalı olacaktır.

mücahit76

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 May 2019
3
0
1
35
şöyle bir durumda ol şimdi kardeş usb kablo bilgisayarda tam görüp yazılım atmaya başlıyorken birden hata veriyor yazılım işlemi gerçekleşmiyor bunun sebebi nedir brick olabilirmi hata falan

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
şöyle bir durumda ol şimdi kardeş usb kablo bilgisayarda tam görüp yazılım atmaya başlıyorken birden hata veriyor yazılım işlemi gerçekleşmiyor bunun sebebi nedir brick olabilirmi hata falan

Sanmıyorum.
Muhtemelen cihazınız yazılım yükleme modundan çıkıyordur.
Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?

iammanover

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2017
3
0
1
38
Firmware sorunsuzca yüklendi, hata yaşayan arkadaşlar yaptıklarını gözden geçirsin.

bakuli84

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2020
2
0
1
38
Merhabalar. Bende de casper via m1 var. Telefonu aldığımdan beri ilk kez akşam fabrika ayarlarına sıfırladım fakat telefon açılışta kurulum menü dili seçme ekranı geldiğinde şu uyarı geliyor ve hiç bir işlem yapamıyorum. "Maalesef google play hizmetleri durduruldu" devamlı bu geliyor ekrana. tamam desem de aynı şey tekrarlıyor. Ekran görüntüsü de var. yardımcı olabilir misiniz.

Sn.paradox yardımınızı bekliyorum.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar. Bende de casper via m1 var. Telefonu aldığımdan beri ilk kez akşam fabrika ayarlarına sıfırladım fakat telefon açılışta kurulum menü dili seçme ekranı geldiğinde şu uyarı geliyor ve hiç bir işlem yapamıyorum. "Maalesef google play hizmetleri durduruldu" devamlı bu geliyor ekrana. tamam desem de aynı şey tekrarlıyor. Ekran görüntüsü de var. yardımcı olabilir misiniz.

Sn.paradox yardımınızı bekliyorum.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Forumumuzdan cihazınızın yazılımını indirdikten sonra cihazınıza yazılım yüklemesi yapınız.
Böylece sorununuz çözülecektir.