Stock Rom Casper VIA M1 Rom 30.09.2016

SlhErbay

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2018
1
0
1
38
beyler merhaba kolay gelsin. romu yükledikten sonra imei silindi ama Download onyl seçmeme rağmen yada öyle hatırlıyorum. Maui meta programı ile denedim yapamadım. sizlerden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
beyler merhaba kolay gelsin. romu yükledikten sonra imei silindi ama Download onyl seçmeme rağmen yada öyle hatırlıyorum. Maui meta programı ile denedim yapamadım. sizlerden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

çok güzel bir kaynak ve ihtiyacınız olan tüm dosyalar mevcuttur.

• Beğen
Tepkiler: SlhErbay

voodoodck

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2017
29
7
3
33
Merhaba

hocam arkadaşımın telefonu Casper Via yazısında takılı kalıyordu yazılımı indirdim başarılı bir şekilde kurdum cihaz artık açılıyor fakat kurulum ekranında telefonda kayıtlı kalan Gmaili istiyor bunu nasıl düzeltebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba

hocam arkadaşımın telefonu Casper Via yazısında takılı kalıyordu yazılımı indirdim başarılı bir şekilde kurdum cihaz artık açılıyor fakat kurulum ekranında telefonda kayıtlı kalan Gmaili istiyor bunu nasıl düzeltebilirim.
Bunun adına biz google account diyoruz. Diğer adı ile frp sorunu diye geçiyor. Google'da bu isimler ile aratırsanız çözümü bulabilirsiniz. Yada sitemizde arama kısmından bakabilirsiniz.

voodoodck

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2017
29
7
3
33
Bunun adına biz google account diyoruz. Diğer adı ile frp sorunu diye geçiyor. Google'da bu isimler ile aratırsanız çözümü bulabilirsiniz. Yada sitemizde arama kısmından bakabilirsiniz.
hocam merhabalar adını öğrendim hatta gördüğüm videolardan yapmaya da çalıştım ama bunu yapmak için telefonu bilgisayar takıp apk dosyasını içerisine atmam gerekiyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor ayrıca android 6.0 dan sonra sim kart takıp çağrı ekle kısmından yazdığımız komut işe yaramıyormuş başka bir fikriniz varsa uygulayabilirim telefon halen daha yanımda servise göndermedik garantisi bitmiş zaten ekstra ücret çıkartabilirler

Teşekkürler

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
hocam merhabalar adını öğrendim hatta gördüğüm videolardan yapmaya da çalıştım ama bunu yapmak için telefonu bilgisayar takıp apk dosyasını içerisine atmam gerekiyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor ayrıca android 6.0 dan sonra sim kart takıp çağrı ekle kısmından yazdığımız komut işe yaramıyormuş başka bir fikriniz varsa uygulayabilirim telefon halen daha yanımda servise göndermedik garantisi bitmiş zaten ekstra ücret çıkartabilirler

Teşekkürler
Hafıza kartına atıp uygulamaları öyle deneyin. Telefonun ayarlar menüsüne veya içine ulaşabiliyormusunuz?

• Beğen
Tepkiler: voodoodck

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
  • Beğen

voodoodck

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2017
29
7
3
33
Bu konudaki yazılımı mı yüklediniz? Yoksa farklı yazılım mı yüklediniz?
bu konuda ki yazılımı yükledim hocam telefon sınıf arkadaşımın telefonu açılışta Casper Via yazısında takılı kalıyordu bir bak dedi bana bende foruma baktım Paradox hocamdan Allah razı olsun sorun çözüldü telefon normal olarak açılıyor ama FRPye takıldı arkadaşta gmaili hatırlamıyor.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
bu konuda ki yazılımı yükledim hocam telefon sınıf arkadaşımın telefonu açılışta Casper Via yazısında takılı kalıyordu bir bak dedi bana bende foruma baktım Paradox hocamdan Allah razı olsun sorun çözüldü telefon normal olarak açılıyor ama FRPye takıldı arkadaşta gmaili hatırlamıyor.
Bir üst mesaja bakın orada yazdım.

• Beğen

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
İşin şakası bir yana da cidden bu forumdan her manada istifade ediyorum ve istifadeye sunabileceğim bir şeyler olursa paylaşıyorum. Bu forumun bu kadar istifadeli olmasını sağlayan ise;
  • işin ehli,
  • geleneğine bağlı ama yenilikçi,
  • araştırmacı,
  • azimli,
  • yardımsever,
  • pragmatik,
  • analitik,
  • rasyonel insanların bu forumda gönüllü olarak bir arada yer almasıdır.

İbrahim8833

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2018
9
0
1
24
sefer bey bende 4032 hatası aldım ancak daha sonra cihazı pc görmedi buradaki rom yükleyemiyorum yardımcı olur musunuz