Casper Via S28 Rom Lazım

delta

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2018
7
0
1
28
HOCAM MERHABALAR ÖNCELİKLE RAM SAMSUNG BAKTIM SAMSUNG ROMU YÜKLÜYORUM AMA TABLET AÇILIRKEN BEYAZ EKRAN GELİYOR NANYA YI MI DENEMELİYİM YOKSA BAŞKA BİR ÇÖZÜMÜ VAR MIDIR? CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Ekran problemli olabilir yada fleksi yerine tam oturmamış olabilir. V1 yazılımı ayrıyeten yaptıklarına göre vardır bir farkı cihazınız mtk yazılım denemesi yapabilirsin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
HOCAM MERHABALAR ÖNCELİKLE RAM SAMSUNG BAKTIM SAMSUNG ROMU YÜKLÜYORUM AMA TABLET AÇILIRKEN BEYAZ EKRAN GELİYOR NANYA YI MI DENEMELİYİM YOKSA BAŞKA BİR ÇÖZÜMÜ VAR MIDIR? CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Bu cihaza Samsung markalı cihazların yazılımını yükleyemezsiniz.
Bu cihazın yazılımı konuya yazılan yorumların birinde paylaşılmıştır.

delta

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2018
7
0
1
28
Ekran problemli olabilir yada fleksi yerine tam oturmamış olabilir. V1 yazılımı ayrıyeten yaptıklarına göre vardır bir farkı cihazınız mtk yazılım denemesi yapabilirsin.
Hocam sanırım benim elimdeki cihaz 2 gb ramli model ondan uyuşmuyor galiba çünkü rom atmadan once görüntü sağlamdı
Rica etsem 2 gb ramli modelin Rom unu yenileyebilir misiniz. 2gb rom da sorun var klasöre çikarırken hata veriyor 300 mb civarı bu Rom sanırım sıkıntı var.Şimdiden teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam sanırım benim elimdeki cihaz 2 gb ramli model ondan uyuşmuyor galiba çünkü rom atmadan once görüntü sağlamdı
Rica etsem 2 gb ramli modelin Rom unu yenileyebilir misiniz. 2gb rom da sorun var klasöre çikarırken hata veriyor 300 mb civarı bu Rom sanırım sıkıntı var.Şimdiden teşekkürler.

Bir de 'ı güncelleyip deneyebilir misiniz?

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
2gb olan dosya hatalı farklı kaynaktan temin edebilirsek link ekleriz.