Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via S7-3G
Kullanıcı Kaldırma

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma Programı
Kullanım Açıklaması

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ustam bu şekil kalkmadı google hesabı yani sıfırlamadı maalesef

Bu yöntemin işe yaramaması mümkün değil.
Mutlaka bir yerlerde sorun yaşıyorsunuzdur.
Telefonunuzu bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde tanıtabildiniz mi?
Cihazınızın yazılımları ve sürücüleri forumumuzda mevcuttur.

• Beğen
Tepkiler: hira iletisim

cuneyt49

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2017
9
0
1
31
bu şekilde frp google account kalktı teşekürler

Son düzenleme:

RecSpeed

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
9
9
3
28
Tüm işlemlerden sonra
Yazılım yüklemelisiniz. Yazılımı yükledikten sonra 1. aşamayı tekrarlamalısınız. 1.aşama (Root - Erase) Yani işlemler şöyle gerçekleşiyor. 1. aşama İndirdiğiniz dosyadaki anlatılanlar. 2. aşama Yazılım yükleme 3. aşama tekrar 1. aşamayı yaptığınızda (Erase) tıkladığınızda tablet açılır ve google hesabı frp 'yi kaldırmış olursunuz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ustaismet

Üye
Kayıtlı üye
6 Ocak 2017
37
2
8
53
Bu yöntemin işe yaramaması mümkün değil.
Mutlaka bir yerlerde sorun yaşıyorsunuzdur.
Telefonunuzu bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde tanıtabildiniz mi?
Cihazınızın yazılımları ve sürücüleri forumumuzda mevcuttur.
evet ustam biraz geç cevap verdim kusura bakmayın ama oldu allah razı olsun

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
Daha farklı bir metoduda var.Hat takıp ekran kilidne alın kamerayı acıp fotograf cektınten sonra o fotoya tıklayıp paylaş dıyere e-posta dıyorsunuz sonra kendı eposta adresını gırıp acıp orada mesaj hanesıne yazı yazıp ustune basılı tutun web de arama ya tıklayın yukarıdan.arama yerıne "ayarlar" yazın oradan hakkında -> derleneme numarasına 5 defa tıklayın gerısı gelıstırıcı secenklerını acıp oem kılıdını aktıf etmek kalıyor.Bızzat kendım denedım bu yontemle cıhazın ımeı numarası sıfırlanıyor dıye bılıyorum.umarım yardımcı olabılısımdır...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Daha farklı bir metoduda var.Hat takıp ekran kilidne alın kamerayı acıp fotograf cektınten sonra o fotoya tıklayıp paylaş dıyere e-posta dıyorsunuz sonra kendı eposta adresını gırıp acıp orada mesaj hanesıne yazı yazıp ustune basılı tutun web de arama ya tıklayın yukarıdan.arama yerıne "ayarlar" yazın oradan hakkında -> derleneme numarasına 5 defa tıklayın gerısı gelıstırıcı secenklerını acıp oem kılıdını aktıf etmek kalıyor.Bızzat kendım denedım bu yontemle cıhazın ımeı numarası sıfırlanıyor dıye bılıyorum.umarım yardımcı olabılısımdır...

IMEI numarası sıfırlamak mı?
Bir yanlışlık olmasın?

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
o işlemle daha önce denemiştim.cihazın imei numarsı 0049 a dönmüştü.tabi aynı programla düzelebiliyor fakat cihaın üzerinde herhangı bı yerınde ımeı yazmadıgı ıcın sorun olabılıyor.Benim söylediğim bi öneri sadece

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
bi ben beceremedim bunu
söylediğim yönetimi denerseniz belki faydalı olabılır.Daha 5 dk önce denedim olumlu sonuç aldım

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

abdullah

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2017
5
1
3
36
söylediğim yönetimi denerseniz belki faydalı olabılır.Daha 5 dk önce denedim olumlu sonuç aldım
hocam kilit ekrana geçmiyoki tablet hat taktım yine geçmiyo denemedigim zımbırtı kalmadı yok olmuyo yiğenimin tableti bi türlü geçemedim bu cihaz sıfırlandı yazısını

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
ekran ışığının kendi kapanmasını bekleyerek deneyebilirmisin birde daha sonra kilit açma tüşüna basıp bi dene

abdullah

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2017
5
1
3
36
ekran ışığının kendi kapanmasını bekleyerek deneyebilirmisin birde daha sonra kilit açma tüşüna basıp bi dene

denedım kitlenmıyo bu ekran açılıyo hep bi türlü geçemedim atmadıgım rom kalmadı metodların hiç biri yemıyo bu tablette varmı baska bildigin metodlar

abdullah

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2017
5
1
3
36
hattı arıyorum ekranda yıne bisi cıkmıyo denemedigim kalmadı napcaz buna ya

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
paradox arkadaşın bahsettiği yöntemlede kaldırmıştım aynı sorunu.Başka bir yöntem gelmiyor malasef aklıma

abdullah

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2017
5
1
3
36
caglar kardesim ALLAH razı olsun çözdüm bi şekilde ayarlara girdim fotograf cekerek biraz farklı bi yol denedim oldu sim kartını cıkartırken telefon kilit ekranına düstü fotograf cektım bende ordan dediğin gibi yürüdüm. eyv sagolasın

• Beğen
Tepkiler: dukkanhesapp