Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma

Yazdır

hasanaga_84

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2017
6
0
1
39
teşekkürler hocam provision programı yazılım yükleme tekrar provision programı sorunu çözdü emekleriniz için tekrar teşekkürler.

mrjupiter35

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Mar 2017
1
0
1
26
Abdullah aynı sorun bendede var.Senin yaptığının adımları yaptım ve webde ara yeri bende çıkmadı.Yardım edebilir misin?
Çağlar hocam webde arama nerde çıkıyor ben göremiyorum ama?

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Abdullah aynı sorun bendede var.Senin yaptığının adımları yaptım ve webde ara yeri bende çıkmadı.Yardım edebilir misin?
Çağlar hocam webde arama nerde çıkıyor ben göremiyorum ama?

Neden benim paylaştığım yöntemi uygulamıyorsunuz?
Paylaştığım yöntemi bizzat denedim ve hiç bir sorun yaşamadım.

DrAvengers

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Haz 2017
6
1
3
28
Gaziantep
Programda her aşamayı uyguluyorum ancak "Unconditional Erase each area before download”, “IMC USB Driver” seçenekleri seçili iken fotoda gösterilen erases calibration yazısı çıkmıyor ve google account silinmiyor.

DrAvengers

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Haz 2017
6
1
3
28
Gaziantep
Programda her aşamayı uyguluyorum ancak "Unconditional Erase each area before download”, “IMC USB Driver” seçenekleri seçili iken fotoda gösterilen erases calibration yazısı çıkmıyor ve google account silinmiyor.

Erase whole flash incl. bad blocks before download seçeneğini seçince oldu teşekkür ederim.

ismailakyol

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
2
0
1
36
Google hesabı silindi yapılan işlemler. İlk önce bu sayfadaki kullanıcı kaldırma işlemi yapıldı tablet açıldığında başarısız olmuştu. Daha sonra bir de Casper Via S7-3G 28.09.2016 Orijinal Rom yükleme işlemi yapıldı ve açıldığında google hesabı silinmişti.
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Google hesabı silindi yapılan işlemler. İlk önce bu sayfadaki kullanıcı kaldırma işlemi yapıldı tablet açıldığında başarısız olmuştu. Daha sonra bir de Casper Via S7-3G 28.09.2016 Orijinal Rom yükleme işlemi yapıldı ve açıldığında google hesabı silinmişti.
Teşekkürler.

Rica ederim.

gezgingy

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2017
1
0
1
46
hayırlı forumlar sıfırlama sonucu imei no 0049 a dönüştü nasıl düzeltebilirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hayırlı forumlar sıfırlama sonucu imei no 0049 a dönüştü nasıl düzeltebilirim

Cihazınıza, cihaza ait güncel yazılımı yüklediniz mi?
Yanılmıyorsam Provision (SoFIA) ile IMEI Tamir İşlemi de yapılıyor.
İndirdiğiniz dosyaların arasında bulunan dokümanları incelemeniz faydalı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: gezgingy

vizyontek

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2017
1
0
1
34
arkadaşlar bir gündür uraşıyorum acmak icin bir türlü olmuyor.işlemi yapıyorum sonuç degişmiyor.modemi kapatıp da denedim cihaz wifi ye baglı oldugu için işlem tek seferde olumlu sonuç verdi.cihaz wifi ye baglı olur ise kıramıyor bilginiz olsun sizde uraşmayın saatlerce.

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
Provision (SoFIA) ile IMEI Tamir İşlemi de yapılıyor.
İndirdiğiniz dosyaların arasında bulunan dokümanları incelemeniz faydalı olacaktır.

söylediğim olay buydu.çoğu kişi hat takıp çalıştırmadığı için cihazı fark etmeyebilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi: