Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma

mkardes1

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ağu 2019
3
0
1
22
Daha farklı bir metoduda var.Hat takıp ekran kilidne alın kamerayı acıp fotograf cektınten sonra o fotoya tıklayıp paylaş dıyere e-posta dıyorsunuz sonra kendı eposta adresını gırıp acıp orada mesaj hanesıne yazı yazıp ustune basılı tutun web de arama ya tıklayın yukarıdan.arama yerıne "ayarlar" yazın oradan hakkında -> derleneme numarasına 5 defa tıklayın gerısı gelıstırıcı secenklerını acıp oem kılıdını aktıf etmek kalıyor.Bızzat kendım denedım bu yontemle cıhazın ımeı numarası sıfırlanıyor dıye bılıyorum.umarım yardımcı olabılısımdır...
webde ara seçeneği çıkmıyor ne yapmalıyım ?

mkardes1

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ağu 2019
3
0
1
22
Bu yöntemin işe yaramaması mümkün değil.
Mutlaka bir yerlerde sorun yaşıyorsunuzdur.
Telefonunuzu bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde tanıtabildiniz mi?
Cihazınızın yazılımları ve sürücüleri forumumuzda mevcuttur.
cihazı ptest modunda açıp pc ye bağlıyorum ancak windows aygıt driverını kuramıyor yardımcı olur musunuz ?

neharea

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2017
4
0
1
33
ptest moduyla bilgisayara bağladığımda alt alta 3 adet CDC Serial gözüküyor ve driveri yüklenmiyor. Yazılım konularındaki sürücüleri kurdum fakat işe yaramadı. İşletim sistemim Windows 7 x64, 32 bit olandada denedim kurulmadı malesef. Windows 10 otomatik olarak tanıdı driver sormadı ama ondada disconnect yazısında kaldı. Elimde şuan Via S8 ve S7-3g tablet var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ptest moduyla bilgisayara bağladığımda alt alta 3 adet CDC Serial gözüküyor ve driveri yüklenmiyor. Yazılım konularındaki sürücüleri kurdum fakat işe yaramadı. İşletim sistemim Windows 7 x64, 32 bit olandada denedim kurulmadı malesef. Windows 10 otomatik olarak tanıdı driver sormadı ama ondada disconnect yazısında kaldı. Elimde şuan Via S8 ve S7-3g tablet var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bulunan konuları ve konulara yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
Bahsettiğiniz sorunların çözümleri ile ilgili daha önce çeşitli paylaşımlar yapıldı.

Son düzenleme:

neharea

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2017
4
0
1
33
Tamamen benim hatamdan kaynaklı sorunmuş, daha önce driver yüklemesi yapmışım yeniden kurmak istediğimde kurulu hatası vermiş okumadan ezbere kurulum yapınca böyle oluyor eski sürücüyü silip yeniden kurdum düzeldi.

hzropy

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2018
8
0
1
22
Bu yöntemin işe yaramaması mümkün değil.
Mutlaka bir yerlerde sorun yaşıyorsunuzdur.
Telefonunuzu bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde tanıtabildiniz mi?
Cihazınızın yazılımları ve sürücüleri forumumuzda mevcuttur.
bende de yaramıyor erase yaptıktan sonra manuel açıyorum hala googlehesabı var

sedatcan25

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Kas 2019
1
0
1
38
Konuyu hortlatmıs gibi oluyorum ama :) link ölmüş programa sahip olan biri link paylaşabilirmi ?