Stock Rom Casper Via S7-3G Rom 28.09.2016

Yazdır

clupsecp

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Nis 2017
3
1
3
31
selamun aleykum hocam acilen casper via s7 simkartlı tablet frp kırmam lazım hangi programla çözücem bu sorunu acill yardım edermisiniz . teşekkrler

• Beğen
Tepkiler: umit557

clupsecp

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Nis 2017
3
1
3
31
3gli roomunu indirdim de nasıl çalıştırıcam parola istiyor giriyorum bişeyler hata veriyo bu nasıl bi olaydır ya

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilirsiniz?

Aldığınız hatanın bir çok nedeni olabilir.
Bu durumda:
Cihaz sürücülerini kontrol ediniz.
Yükleme programını Yönetici olarak çalıştırınız.
Farklı bir USB kablo ve port kullanınız.
Yazılım yükleme rehberlerini dikkatle inceleyiniz.

zesekunif

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Nis 2017
1
0
1
34
Hocam klasörde verilen yazılımı kurdum ancak tablet kapalı iken usb kablosunu taktığımda pc tableti görmüyor bu nedenle de USB Boot Timeout hatası veriyor. 4 farklı kablo 3 farklı giriş portu denememe rağmen ve bulunan yöntemleri denememe rağmen sonuç yine aynı. Driver yüklenirse yazılım atılacak ancak tablet kapalı iken hiç bir şekilde pc tableti görmüyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorun yaşayanlar muhtemelen sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilir.
Öncelikle bilgisayarınız Aygıt Yöneticisi'ni kontrol ediniz.
Cihazınızın işletim sistemine ait güncel sürücülerini temin etmeniz gerekmektedir. Yazılım yükleme işlemi
Microsoft Windows 7 işletim sisteminde daha sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

volkanzor

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Haz 2017
1
1
3
29
Casper Via S7-3G
28.09.2016
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Şifre:

Sunum içeriği:
Casper Via S7-3G 28.09.2016 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
Abi kurulum açıklaması türkçe değil nasıl iş anlamadım

• Beğen
Tepkiler: karadeniz iletisim

ilkaysuna

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
8
3
3
46
Casper s7-3g tabletim var durduk yere ekran gitti. Şarja geçmiyor, ekrana görüntü gelmiyor ve açılmıyor. Pc ye bağladığımda
Intel(R) USB Flash Loader utility diye usb driver çıkıyor. Cihaza nasıl yazılım yükleyebilirim bu driver ile. Teşekkür ederim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper s7-3g tabletim var durduk yere ekran gitti. Şarja geçmiyor, ekrana görüntü gelmiyor ve açılmıyor. Pc ye bağladığımda
Intel(R) USB Flash Loader utility diye usb driver çıkıyor. Cihaza nasıl yazılım yükleyebilirim bu driver ile. Teşekkür ederim

Konuda paylaşılan yazılımı indirdiniz mi?
Paylaşılan dosyaların arasında ihtiyacınız olan her şey mevcut.

ilkaysuna

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
8
3
3
46
Konuda paylaşılan yazılımı indirdiniz mi?
Paylaşılan dosyaların arasında ihtiyacınız olan her şey mevcut.

Evet yazılımı indirdim. Eski yazılımıda indirdim fakat yüklemeyi başaramadım sanırım bir sorun var hata mesajı veriyor ;
Process time was 32.1 sec.

Error transmitting boot code
A communication error happened during the transmission of the boot-code to the target.
Channel 1 is succesfully closed.

Mesaj bu. Teşekkür edrim

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Hocam klasörde verilen yazılımı kurdum ancak tablet kapalı iken usb kablosunu taktığımda pc tableti görmüyor bu nedenle de USB Boot Timeout hatası veriyor. 4 farklı kablo 3 farklı giriş portu denememe rağmen ve bulunan yöntemleri denememe rağmen sonuç yine aynı. Driver yüklenirse yazılım atılacak ancak tablet kapalı iken hiç bir şekilde pc tableti görmüyor.

Tablet kapalı konuma alın. Ses kısma tuşuna basılı tutarak usb yi bağlayın. Bilgisayara bağlanma sesini duyana kadar ses kısma tuşunu bırakmayın. Şayet bağlanmaz ise aynı prosedürü SES AÇMA tuşu ile deneyin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tablet kapalı konuma alın. Ses kısma tuşuna basılı tutarak usb yi bağlayın. Bilgisayara bağlanma sesini duyana kadar ses kısma tuşunu bırakmayın. Şayet bağlanmaz ise aynı prosedürü SES AÇMA tuşu ile deneyin.

Bu konu hakkında cevap vermek için 2 ay kadar gecikmiş olabilir misiniz?
;)