Casper Via S7-3G Test Modu Sorunu

Yazdır

teknik113

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Mar 2018
2
1
3
41
arkadaşlar elimde bir müşteri tableti mevcut CASPER VİA S7-3G Modeli PTEST Modunda bundan nasıl kurtulabilirim rcovery mode giriyor ama ordanda bir çözüm olmutor

• Beğen
Tepkiler: cengiz2147

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
arkadaşlar elimde bir müşteri tableti mevcut CASPER VİA S7-3G Modeli PTEST Modunda bundan nasıl kurtulabilirim rcovery mode giriyor ama ordanda bir çözüm olmutor
Konunuzun başlığını düzenledim ve uygun bölüme taşıdım. Başlıklarınız acil, yardım, çabuk gibi forum kurallarına uyumayacak şekilde olmamasına dikkat edin.

Sitede bulunan yazılımı indirip bir deneyin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sorunum devam ediyor yzılım atamıyorum bu halde program görmüyor driver yüklemesi yapmıyor

İşlemleri farklı bir bilgisayarda denemeniz faydalı olacaktır.
Ayrıca bulunan konuda yorumları okumalısınız.
Sizinle aynı sorunu yaşayıp sorununu çözenlerin geri bildirimleri sayesinde sizde sorununuzu çözebilirsiniz.

aytekdigital

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Şub 2017
1
8
3
44
sorunun çözümünü çoktan bulmuşsundur ancak,aynı durumda olanlar için çözümü yazıyorum..intel yazan mavi ptest modunda iken beş altı saniye kadar on-of basılı tutun,tablet kapanacak.ses - / + / on-of tuşlarına aynı anda birkaç saniye basılı tutun,tablet casper logosuyla açılacaktır..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sorunun çözümünü çoktan bulmuşsundur ancak,aynı durumda olanlar için çözümü yazıyorum..intel yazan mavi ptest modunda iken beş altı saniye kadar on-of basılı tutun,tablet kapanacak.ses - / + / on-of tuşlarına aynı anda birkaç saniye basılı tutun,tablet casper logosuyla açılacaktır..

:tsk:

ozkanak

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2017
7
4
3
36
çok teşekkürler aytekdigital

ugurbezci37

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2018
1
0
1
28
Allah razı olsun az daha kafayı yiyodum

arif54

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
24
7
3
32
ustam aynı arıza bende de var Casper S8 ancak ses - / + / on off bastığımda tekrar PTEST Modu geliyor.Başka yolu var mı?