Stock Rom Casper Via S8 Rom 26.09.2016

demir_apo

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2017
2
0
1
39
ustam saolasın herhangi bir hata almadım gayet düzgün yüklendi sorunum çözüldü eline emeğine sağlık

vkesgin37

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
4
0
1
25
Elinize emeğinize sağlık rom çalışıyor sıkıntısız çalıştı

crzam123

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Haz 2017
1
0
1
34
bootanimation da kalıyor , casper via yazan animasyonda , sorunu çözebilen varmı ? wipe data ve cache yaptıım açılmıyor yinede, önerisi olan var mı ? @Paradox ?

metalist6666

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
9
3
3
38
yazılım yüklendikten sonra cihaz açmıyor casper via ekranında kalıyorsa aşağıdaki linkte frp kaldırmak için kullanılan programı kullanıp frp kaldırdığınızda cihaz ancroid başlatılıyor ekranına geliyor bilginize, sonrasını bende merak ediyorum bekliyorum şu an.

Moderatör tarafında düzenlendi:

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
yazılım yüklendikten sonra cihaz açmıyor casper via ekranında kalıyorsa aşağıdaki linkte frp kaldırmak için kullanılan programı kullanıp frp kaldırdığınızda cihaz ancroid başlatılıyor ekranına geliyor bilginize, sonrasını bende merak ediyorum bekliyorum şu an.

Geri dönüş için teşekkürler. Neticeyi bildirirseniz seviniriz.

metalist6666

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
9
3
3
38
Geri dönüş için teşekkürler. Neticeyi bildirirseniz seviniriz.
cihaz sorunsuz açıldı

ek bir bilgi daha frp için kullanılan programla frp gitmiyor bazen bunun için yazılım yüklerken "erase whole flash area before download" kısmını seçip custom order yazan yerin yanındaki tik işaretini kaldırıp tekrar seçerek yazılım yüklerseniz frp kalkıyor, onun dışında yazılım yükleyemeyen arkadaşlar yazılım klasöründe ingilizce karakter ve boşluk kullanmadan klasör adı girmelisiniz aksi taktirde program dosya yolunu bulamıyor ve yazılım yükleyemiyor.

• Beğen
Tepkiler: coban32

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
cihaz sorunsuz açıldı

ek bir bilgi daha frp için kullanılan programla frp gitmiyor bazen bunun için yazılım yüklerken "erase whole flash area before download" kısmını seçip custom order yazan yerin yanındaki tik işaretini kaldırıp tekrar seçerek yazılım yüklerseniz frp kalkıyor, onun dışında yazılım yükleyemeyen arkadaşlar yazılım klasöründe ingilizce karakter ve boşluk kullanmadan klasör adı girmelisiniz aksi taktirde program dosya yolunu bulamıyor ve yazılım yükleyemiyor.
Geri dönüş için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: metalist6666

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
cihaz sorunsuz açıldı

:tsk:

• Beğen
Tepkiler: metalist6666

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
İlginçtir dokunmatiğini değiştirdiğim iki via s8 cihaz da uygulamalar başlatılıyor ekranında kalıyordu, sonradan farkettim kamerayı takmamıştım dokunmatiği test ederken, ikisinin de kamerayı takınca kurulum ekranı geldi. Belki sorun yaşayacaklara çözüm olur diye paylaşmak istedim. Ayrıca Rom için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ELEKTROPROF67

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İlginçtir dokunmatiğini değiştirdiğim iki via s8 cihaz da uygulamalar başlatılıyor ekranında kalıyordu, sonradan farkettim kamerayı takmamıştım dokunmatiği test ederken, ikisinin de kamerayı takınca kurulum ekranı geldi. Belki sorun yaşayacaklara çözüm olur diye paylaşmak istedim. Ayrıca Rom için teşekkürler.

Hakikaten ilginç bir durum.
Cihaz yazılımı açılışta donanım testi yapıp, eksik veya arızalı bir bileşen varsa açılmamak üzere programlanmış olabilir.
Belki de yazılımda böyle bir hata da olabilir.
Geri bildirim için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: coban32

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Hakikaten ilginç bir durum.
Cihaz yazılımı açılışta donanım testi yapıp, eksik veya arızalı bir bileşen varsa açılmamak üzere programlanmış olabilir.
Belki de yazılımda böyle bir hata da olabilir.
Geri bildirim için teşekkürler.
Kuvvetle muhtemel cihazlara yeni eklenen özellikler önceden olmasada olur dediğimiz bileşenleri zorunlu hale getirmiş olabilir. Örneğin yüz tanıma vb.

itikat

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2017
19
4
3
30
selamunaleykum hocam
MERHABA HOCAM BU İŞLEMI TABLET KAPALIYKEN MI YAPACAGIZ KLOSORUN ICINDE ANLATIMI MEVCUT DEGIL