Stock Rom Casper Via T28-M Rom 21.10.2015

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via T28-M
21.10.2015
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper Via T28-M 21.10.2015 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

muratizm

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ocak 2017
3
0
1
45
Dostum,öncelikle verdiğin emeğine teşekkür ederim.Benim cihazın sorunu şu.kendi içinden resetliyorum resetleme moduna griyor işlem çok kısa sürüyor ve açıldığında formatlanmamış oluyor.tuş kombinasyonlarıylada aynı şeyi yapıyor.senin paylaşığın romu indirdim deiklerini harfiyen yapıyorum.yüklemeye geçiyor bazen yüzde 11 de bazende yüzde 26 da hata veriyor verdiği hata tablette yazan şu : RESULT:FAIL(partition) bi bilgin varmı bu durumla ilgili.teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dostum,öncelikle verdiğin emeğine teşekkür ederim.Benim cihazın sorunu şu.kendi içinden resetliyorum resetleme moduna griyor işlem çok kısa sürüyor ve açıldığında formatlanmamış oluyor.tuş kombinasyonlarıylada aynı şeyi yapıyor.senin paylaşığın romu indirdim deiklerini harfiyen yapıyorum.yüklemeye geçiyor bazen yüzde 11 de bazende yüzde 26 da hata veriyor verdiği hata tablette yazan şu : RESULT:FAIL(partition) bi bilgin varmı bu durumla ilgili.teşekkürler.

Konuyla ilgili fazla bilgim yok.
Lakin forumdan edindiğim bazı bilgiler ışığında şunları söyleyebilirim:
Intel işlemcili cihazlar yazılım yükleme konusunda çoğu zaman sorun çıkartmaktadır.
Aynı işlemleri defalarca farklı işletim sistemlerinde, USB portlarında ve USB kablolarla denemek gerekebilir.

akeron

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2017
1
1
3
30
selam ben murat öncelikle tabletimi sizin sayenizde kurtardım diyebilirim çok teşekkür ederim gerçekten değerli bir sitesiniz tek bişey sorucam ben bu tabletteki youtube videolarını 720 p den aşağıya indiremiyorum 720 p seçeneğinden başka seçenek gözükmüyo bunun nedeni nedir ilk geldiğindede böyleydi teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
selam ben murat öncelikle tabletimi sizin sayenizde kurtardım diyebilirim çok teşekkür ederim gerçekten değerli bir sitesiniz tek bişey sorucam ben bu tabletteki youtube videolarını 720 p den aşağıya indiremiyorum 720 p seçeneğinden başka seçenek gözükmüyo bunun nedeni nedir ilk geldiğindede böyleydi teşekkürler

Rica ederim.
YouTube üzerinden hiç video indirmedim.
Bu nedenle konu hakkında bilgim yok.
Lakin telefonumdan YouTube uygulamasını karıştırırken şöyle bir ayar bölümü ile karşılaştım.
Sizde uygulamanın ayarlarını biraz kurcalarsanız, belki sorununuzu çözebilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

hucre

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2017
1
0
1
44
Neden konu acamiyorun

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi