Casper Via T41 Android Sürüm Sorunu!

deaddaerk

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2020
10
0
1
23
Merhaba,cihazımdan pubg mobile oyanayabilmek için, cihazımı rootladım build.prop dosyasından android sürümün 4.4 den 6.0 çıkardım.Ama pubg yı açarken durduruldu diye hata veriyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

deaddaerk

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2020
10
0
1
23
Fikriniz için teşekkür ederim.Ama kağıt üstünde çoğu pubg mobile oynatabilen android ve ios cihazdan daha iyi.Bence sıkıntısı donanımı değil yazılımı.O yüzden de bir yöntem bulmaya çalışıyorum.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Kağıt üstünde hangi cihazdan daha iyi olduğunu paylaşır mısınız. Merak ettim doğrusu.
Ddr2 RAM ile açılabilecek bir oyun olduğunu sanmıyorum. Ddr3 RAM'la bile zor açılıyordu zira.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Siz bir de build.prop dosyasında cihazın modelini de biraz daha yüksek bi cihazınki olarak ayarlayın. Bir de böyle deneyin isterseniz.

deaddaerk

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2020
10
0
1
23
Siz galiba farklı bir cihazdan bahsediyorsunuz.Casper via t41 cihazının ram tipi ddr3,1333mhz hızda çalışıyor.İsterseniz siz iyice bir araştırın,hangi cihazlardan iyi olduğunu anlayacaksınız.Dediğiniz model yükseltmeyi de deneyeceğim.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Bilemiyorum. Ben halen cihazın donanımının bu yükü çekemeyeceğini düşünüyorum. Sonuçta, her şey RAM ve işlemci değil. Depolama hızı, grafik işlemci de son derece önemli.
Ayrıca Android sürümü de desteklemiyordur. Sonuçta, bu oyun sanırsam Android 7 zamanında çıkmıştı. Android 6'yı da destekler ama öncesini destekleyeceği malum değil.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Api leveli ile ilgili olabilir mi?

Bir uygulamanın bir cihazla çalışıp çalışmayacağını belirleyen bir sürü neden vardır.
Bunlar genel olarak, cihazın donanım ve yazılım özellikleridir.
Hatta bazı durumlarda cihazın bulunduğu bölge ve cihazda yüklü olan sertifikalar bile belirleyici olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

ozgurlaz61

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eyl 2019
1
0
1
39
aynı sorun bende de var. canavar gibi tablet ama sürüm düşük. Varmı bir çare bulan. bulan varsa yazsın yada admin sana zahmet yap bize bir güzellikte çöp olmasın bu cihazlar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
aynı sorun bende de var. canavar gibi tablet ama sürüm düşük. Varmı bir çare bulan. bulan varsa yazsın yada admin sana zahmet yap bize bir güzellikte çöp olmasın bu cihazlar.

Elimde bu cihazdan yok.
Hoş olsa da, bu cihaz için ayıracak zamanım da yok.
Konuyu Casper'a iletirseniz belki size yardımcı olurlar.