Casper Via T41 Recovery'den Kurulabilir Yazılım İsteği

Yazdır

orhangulasti

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 May 2018
2
1
3
27
Arkadaşlar Herkese merhaba. t41 tabletim bootloop olmuş. yazılım atamıyorum. çok önce şarj soketi değişirken data transfer hattının biri yanmış tamir edemedi bilgisayarcı. baya bi uğraştı ama olmadı.SD card üzerinden yazılım atmam lazım. Yardımcı olabilecek var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar Herkese merhaba. t41 tabletim bootloop olmuş. yazılım atamıyorum. çok önce şarj soketi değişirken data transfer hattının biri yanmış tamir edemedi bilgisayarcı. baya bi uğraştı ama olmadı.SD card üzerinden yazılım atmam lazım. Yardımcı olabilecek var mı?

Benden: "Pas"

Son düzenleme:

safakbozkurt1

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ağu 2019
2
0
1
22
Bu tabletler yapıldıktan sonra bir yazılım şirketinden çalıntılara karşı ve ticaretinin yapılmasını önlemek için bir yazılım bloğu koydu yani sen tabletin içine sıkışıp kaldın normal android değil herşey şirkete ait recovery modu falan hepsini düşünülüp yapılmış bişey tablete kodu yazmadan şarj harici bağlantı yapamazsın

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu tabletler yapıldıktan sonra bir yazılım şirketinden çalıntılara karşı ve ticaretinin yapılmasını önlemek için bir yazılım bloğu koydu yani sen tabletin içine sıkışıp kaldın normal android değil herşey şirkete ait recovery modu falan hepsini düşünülüp yapılmış bişey tablete kodu yazmadan şarj harici bağlantı yapamazsın

Diyorsunuz.
Peki benim hazırladığım bulunan yazılımı denediniz mi?
Hangi yazılım şirketi bana zincir vuracakmış şaşarım.
:zuhaha:

Aynı cihazdan yeğenimde de vardı, bir gün getirmesini söyledim ve cihaz için bir yazılım hazırladım.
Cihaza yazılımı yüklediğiniz zaman cihaz sorunsuz bir şekilde hiç bir şey istemeden açılıyor.
Denemenizi öneririm.