Custom Rom Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta başlık: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta açıklama: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Yazdır

kentsizkalmislar

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2018
12
0
1
25
Her şeyi indirdim kurdum ama ne yaparsam yapayım pc tableti görmüyor yardım edin lütfen bilinmeyen aygıt var ünlemi bir türlü kaldıramadım

kentsizkalmislar

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2018
12
0
1
25
Öncelikle hemen cevap ilettiğiniz için teşekkür ederim dogru sürücüyü yükleyin diyorsunuz ama dogru sürücüyü bulamıyorum link bırakabilir misiniz bana çok acil lazım gerçekten

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
PC tableti hala görmüyor yükledim belirttigin driveri abi almanca indirdim dil farkı olur mu?
Aldığın hatanın resmini paylaşırmısın?
dosyayı indirip kur. Eğer bunu kurduğun zaman bilgisayar tekrar tableti görmüyorsa; önce Usb kablonu değiş. Sorun aynı şekilde devam ediyorsa tablet soketinin ayaklarından biri işlev gömüyordur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: kentsizkalmislar

kentsizkalmislar

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2018
12
0
1
25
dosyayı indirip kur. Eğer bunu kurduğun zaman bilgisayar tekrar tableti görmüyorsa; önce Usb kablonu değiş. Sorun aynı şekilde devam ediyorsa tablet soketinin ayaklarından biri işlev gömüyordur.
Soket bozuktu dün yaptırdım abi usb kablolarını değiştirdim diğer telefonlarda sorunsuz çalışıyorlar

kentsizkalmislar

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2018
12
0
1
25
Abi soketini dün değiştirttim usb kablolarımın hepsi diğer cihazlarda çalışıyor pc bir şey takıldığını driver eksigi olduğunu hissetmiyor bile şimdi resimlerini çekip atıyorum

kentsizkalmislar

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2018
12
0
1
25
Abi sanırım bi şey oldu tablet ilk defa usb bellek hazırlanıyor tarzı bildirim verdi

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Kardeşim muhtemelen soketinin sadece şarz uçları takılmış diğerleri sabitlenmemiş sen onu adam akıllı yaptır sorunun ortadan kalkar.

• Beğen
Tepkiler: kentsizkalmislar

byturkman

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2018
2
0
1
35
Emeği geçen arkadasa teşekkür ederim. Ben rom u yükledim fakat google play hizmetleri durduruldu hatası alıyorum bu sorunu yaşayan varmı yada çözümünü bilen.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Emeği geçen arkadasa teşekkür ederim. Ben rom u yükledim fakat google play hizmetleri durduruldu hatası alıyorum bu sorunu yaşayan varmı yada çözümünü bilen.

Bu yazılımı bizzat ben hazırlayarak test ettim.
Yazılımda benim bildiğim bir sorun yoktu.
Cihazınızı fabrika ayarlarına çekerseniz, muhtemelen sorununuz çözülecektir.

• Beğen
Tepkiler: astek055

byturkman

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2018
2
0
1
35
Bu yazılımı bizzat ben hazırlayarak test ettim.
Yazılımda benim bildiğim bir sorun yoktu.
Cihazınızı fabrika ayarlarına çekerseniz, muhtemelen sorununuz çözülecektir.
Cevabınız için teşekkürler. defalarca denedim fabrika ayarlarına dönmeyi. Hatta ses kısma on off tuşu ile recover üzerinden Wipe partition çare ve factory default yaptım yine aynı. play store nin eski versiyonunda sıkıntı yapmıyor. Güncelleme yapınca google hizmetleri durduruldu yazıyor.