Custom Rom Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta başlık: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta açıklama: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Yazdır

Beybaba

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2019
1
0
1
44
@Paradox, Merhaba, ellerinize sağlık. Toshibanın aynı donanıma sahip olan A205sb romunu bu tablete portlayabilrmisiniz android 5 ve üstü yazılımlar cihazı daha kullanışlı kılıcaktır. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox, Merhaba, ellerinize sağlık. Toshibanın aynı donanıma sahip olan A205sb romunu bu tablete portlayabilrmisiniz android 5 ve üstü yazılımlar cihazı daha kullanışlı kılıcaktır. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Ne yazık ki benim elimde bu cihazdan yok.
Bu nedenle bu cihazla ilgili bir çalışma yapamam.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba hocam benim casper via t41 tabletim var rom attim işletim sistemi açildi ama bazi oyunlar bazi uygulamalar hata veriyor onları biz kendimiz düzeltemiyoruzmu ? yardimci olurmusunuz ? Riça etsem

Cihazınızın işletim sistemi oldukça eski.
Bu nedenle uygulamaların güncel versiyonlarında sorun yaşamanız oldukça olası.
Cihazınızda kullanmak istediğiniz uygulamaların daha eski versiyonlarını denemeniz faydalı olabilir.

gezgin78

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2020
9
1
3
55
Merhaba tabletimin usb soketinde sorun va pc ye bağlanmıyor bu yazılımı sd kart ile yükleme şansım varmı şimdiden teşekkürler

gezgin78

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2020
9
1
3
55
merhaba.
bu rom da oyun yukleyince acmıyor ne yapmak lazım neden açmaz

serxan41

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2017
1
0
1
50
Merhaba, acaba bu ROM'un rootlu versiyonu varmı ? yada biz nasıl root atabiliriz? ben root atmayı denedimbirçok programla ama olmaadı. Teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

mertbaba41

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
28 May 2019
7
0
1
54
nası atıcaz hangi proglamla ve cihazı nası bağlamamız gerekiyo yardım edermisin paradox reis saygılar

akinci60

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2018
17
3
3
44
merhaba yazılımı attım fakat ekran klavyesi normal android klavye olarak gelmiyor orjinal yazılım klavyesi olarak geliyor tableti root lamak istedim fakat kingoroot %90 takılıyor tablet kitleniyor yani root atamıyorum farklı bir program var mı acaba şimdiden teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba yazılımı attım fakat ekran klavyesi normal android klavye olarak gelmiyor orjinal yazılım klavyesi olarak geliyor tableti root lamak istedim fakat kingoroot %90 takılıyor tablet kitleniyor yani root atamıyorum farklı bir program var mı acaba şimdiden teşekkürler

Root konusu ile ilgili daha önce bu konuya bir yorum yazmıştım.
Gözünüzden kaçmış sanırım.

aegean

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Mar 2021
2
0
1
53
Eminim bu islem cok guzel calıscak ama ne yazıkkı bu aptal tableti bir turlu windows 10 üzerinde dogru olarak tanıtamadım. Her zaman surucu yüklemedi diyor ben elle yuklemek istediğimde ise surucu yüklemede hata olustu cihaz susucu deposuna eklenemiyor diyor ne tur bir hata var bilmiyorum ama sanırım intelin cıkartıgı andorid usb driver i windows 10 ile uyumlu değil sorun cıkartıyor