Stock Rom Casper VIA V6 Rom 09.06.2015 Normal

Yazdır

mcans

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Mar 2017
1
0
1
37
yükleme yaptım ancak görüntü gelmiyor

Son düzenleme:

waxxet

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2017
1
0
1
37
cihazım casper via yazısında kalıyordu bende talimatlara göre yaptım yükleme gerçekleşti lakin yine aynı şekilde casper via yazısında kaldı ne yapablirim

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
cihazım casper via yazısında kalıyordu bende talimatlara göre yaptım yükleme gerçekleşti lakin yine aynı şekilde casper via yazısında kaldı ne yapablirim

Manuel el yordamı ile hard reset atın. Sonra bekleyin bazen ilk açılış zamanı uzun sürüyor.

alideba69

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Nis 2017
1
0
1
42
kardeş ben yükledim ama son uygulamada QFİL çıkmıyor ne yapmalıyım emeğine teşekkürler

adem3455

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Nis 2017
2
0
1
31
merhaba bende casper vıa v6x sahibiyim benim telefonum açılıyor casper vıa yazısı geliyor ve yeniden kendini başlatıyor ve sureklı boyle dewam ediyor hard reset atıyorum kuruluma geliyor dil seçeneklerini türkçeyi işaretliyorum sım card bölümünü atla diyorum ve tekrar reset bölümüne geçiyor lütfen banada yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden teşekkürler

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
merhaba bende casper vıa v6x sahibiyim benim telefonum açılıyor casper vıa yazısı geliyor ve yeniden kendini başlatıyor ve sureklı boyle dewam ediyor hard reset atıyorum kuruluma geliyor dil seçeneklerini türkçeyi işaretliyorum sım card bölümünü atla diyorum ve tekrar reset bölümüne geçiyor lütfen banada yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden teşekkürler

Anlattığınız sorun daha çok donanımsal sorun gibi gözüküyor. Batarya sorunu olabilir. Yada başka bir donanımsal sorun olabilir.

• Beğen
Tepkiler: adem3455

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Gelelim sebeplerine;

1. Yazılım. Temiz bir yazılım ve wipe işlemlerinden sonra düzelebilir.
2. Sim kartınız tam oturmuyordur yada tırnaklardan biri kısa devredir.
3. Sim kartınız arızalıdır.
4. Sim kartsız denediğinizde de kapanma ve açılma var ise bataryanız arızalıdır. Sebebi şebekeye bağlanmaya çalıştığında cihaz, bataryadan akımı çok çeker. Batarya arızalı ve gerekli akımı besleyemiyorsa, takatten düşer ve cihaza reset attırır.
5. Cihazınız şebeke yada wifi ile ilgili entegrelerde bir sıkıntı yaşıyordur.

adem3455

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Nis 2017
2
0
1
31
Gelelim sebeplerine;

1. Yazılım. Temiz bir yazılım ve wipe işlemlerinden sonra düzelebilir.
2. Sim kartınız tam oturmuyordur yada tırnaklardan biri kısa devredir.
3. Sim kartınız arızalıdır.
4. Sim kartsız denediğinizde de kapanma ve açılma var ise bataryanız arızalıdır. Sebebi şebekeye bağlanmaya çalıştığında cihaz, bataryadan akımı çok çeker. Batarya arızalı ve gerekli akımı besleyemiyorsa, takatten düşer ve cihaza reset attırır.
5. Cihazınız şebeke yada wifi ile ilgili entegrelerde bir sıkıntı yaşıyordur.
yazılım yada wipe işlerinden çok anlamıyorum ama bi url verirseniz yazılım için indirip talimatlarınız ile yapabilirim

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
yazılım yada wipe işlerinden çok anlamıyorum ama bi url verirseniz yazılım için indirip talimatlarınız ile yapabilirim

İlk sayfada verildi yazılım. Yükleme yöntemide yazılı. Acemi iseniz tavsiyem bilen birisine yaptırınız.

EzgiGny

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 May 2017
1
0
1
26
Casper VIA V6
09.06.2015
Normal
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Şifre:

Sunum içeriği:
Casper VIA V6 09.06.2015 Normal Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
ya ben bu şifreyi bulamadım nasıl bulabilirim