Stock Rom Casper VIA V6 Rom 09.06.2015 Normal

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tamam indiriyorum başkanım. telefon numaramı yazsam whatsapptan iletişime geçebilirmiyiz takıldığım yer olursa daha hızlı bi şekilde sorabilirim ?

Sorunlarınızı forum üzerinden çözmelisiniz.
Böylece sizinle aynı sorunları yaşayanlarda, paylaşılan bilgilerden faydalanabilirler.
Aksi bir davranış forumumuzun kuruluş amacına terstir.

burk86

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eyl 2017
3
0
1
37
selamunaleyküm. öncelikle teşekkür ederiz
mahallede yaşlı bi amcanın telefonu bozuldu aldım baktım casper via6 imiş
casper via da kalıyor sürekli yenif,den başlıyor.
recovery e geçmiyor ses+ power ile. ses- power ile test ekranına geçiyor test ekranında herjangi bir test e basınca siyah ekranda kalıyor.
anlatımı tam olarak yaptım qfil de il sahara fail dedi onu aştım şimdik aşağıdaki hatayı verdi işin içinden çıkamıyorum
amca 2 gündür gözümün içine bakıyor... yurdımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim..?

Ekli dosyalar

• sss.jpg
    sss.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 65

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
selamunaleyküm. öncelikle teşekkür ederiz
mahallede yaşlı bi amcanın telefonu bozuldu aldım baktım casper via6 imiş
casper via da kalıyor sürekli yenif,den başlıyor.
recovery e geçmiyor ses+ power ile. ses- power ile test ekranına geçiyor test ekranında herjangi bir test e basınca siyah ekranda kalıyor.
anlatımı tam olarak yaptım qfil de il sahara fail dedi onu aştım şimdik aşağıdaki hatayı verdi işin içinden çıkamıyorum
amca 2 gündür gözümün içine bakıyor... yurdımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim..?

Kullandığınız QFIL versiyonu nedir?

burk86

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eyl 2017
3
0
1
37
İşlemleri bir de indirdiğiniz dosyalarına arasındaki programlarla ve rehbere göre yapmayı dener misiniz lütfen?

zaten 2.0.1.1 olanı sonradan indirdim
tarife göre yapınca sahara fail diyor sürücüleri güncelleme gibi şeyleri yaptım. ayrıca windows 10 64 bit sürümünü kullanıyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
zaten 2.0.1.1 olanı sonradan indirdim
tarife göre yapınca sahara fail diyor sürücüleri güncelleme gibi şeyleri yaptım. ayrıca windows 10 64 bit sürümünü kullanıyorum

Ne yazık ki sorunun tam olarak neden kaynaklandığını anlayamadım.
Size önerim, cihazınızı teknik servisine göndermenizdir.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
QPST.2.7.460 programını indirin ve sürücüleri eksiksiz kurun. Sahara sürücülerinide kurun ve yazılımı atın. Hata alırsanız windows 8 yada altı sürüme ait bir bilgisyarda deneyin.

testerrrr

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Nis 2017
10
6
3
40
Casper markasına ait aradığım herşeyi bulabildiğim tek site. Teşekkür eder , başarılarınızın devamını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

mustafakeser

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2017
3
0
1
34
esim cocukla uğrasırken yanlışlık la casper via v6 olan telefonunu mutfak tezgahında ki hafif su bırıkıntısının üstüne bırakıp telefonu bozuyor tamire verdik tamiri olmaz diye iade ettiler araştırma yaparkende sizleri buldum
cihazi iade ederken anakartda şaşe varmış kendine reset atıyor anakart arızalı dediler yönergelere uydum fakat telefonu pc hiç görmüyor yani bu anakart öldü mü demek

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
esim cocukla uğrasırken yanlışlık la casper via v6 olan telefonunu mutfak tezgahında ki hafif su bırıkıntısının üstüne bırakıp telefonu bozuyor tamire verdik tamiri olmaz diye iade ettiler araştırma yaparkende sizleri buldum
cihazi iade ederken anakartda şaşe varmış kendine reset atıyor anakart arızalı dediler yönergelere uydum fakat telefonu pc hiç görmüyor yani bu anakart öldü mü demek
Su yemiş cihazdan hayır gelmez. Bir yerini yapanız bir yeri bozulur. Yeni bir telefon almak daha mantıklı olur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Özel devre temizleyicilerle veya balata spreyi ile ana kartın dikkatle temizlenmesi çok çok düşük bir ihtimalle işe yarayabilir.
Lakin cihazda sıvı teması var.
Büyük ihtimalle devre elemanları zarar görmüştür.
Yapılabilecek en iyi şey ana kart değişimi olarak görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: mustafakeser

mustafakeser

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2017
3
0
1
34
Özel devre temizleyicilerle veya balata spreyi ile ana kartın dikkatle temizlenmesi çok çok düşük bir ihtimalle işe yarayabilir.
Lakin cihazda sıvı teması var.
Büyük ihtimalle devre elemanları zarar görmüştür.
Yapılabilecek en iyi şey ana kart değişimi olarak görünüyor.
peki anakart var mıdır elinizde