Stock Rom Casper VIA V6 Rom 09.06.2015 Normal

Yazdır

DoLuNaY

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2018
23
4
3
izmir
casper via v6x için yazılımı yüklerken pc kendini yeniden başlattı bende korkup iptal ettim. sizce normal mi? uğraşmaya devam etmeli miyim? :(

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
casper via v6x için yazılımı yüklerken pc kendini yeniden başlattı bende korkup iptal ettim. sizce normal mi? uğraşmaya devam etmeli miyim? :(

Bilgisayarınız büyük ihtimalle windows 10 dur. Kendini resetlemesi de, usb portunuzda yada cihazınızda elektriksel bir sorun olabilir. Kendini korumak için reset atmış olabilir. Yada ufak bir ihtimalde olsa usb kablonuzu ve usb portunuzu değiştirin. Yani başka bir usb göze takıp deneyin. Yapamadıysanız yardımcı olabiliriz. Tabii ki boş zamanımıza denk gelirseniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bilgisayarınız büyük ihtimalle windows 10 dur. Kendini resetlemesi de, usb portunuzda yada cihazınızda elektriksel bir sorun olabilir. Kendini korumak için reset atmış olabilir. Yada ufak bir ihtimalde olsa usb kablonuzu ve usb portunuzu değiştirin. Yani başka bir usb göze takıp deneyin. Yapamadıysanız yardımcı olabiliriz. Tabii ki boş zamanımıza denk gelirseniz.

Sorun çözüldü.

DoLuNaY

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2018
23
4
3
izmir
ben siz müsait değilsiniz diye dedim ama hallettiniz, size de tşkr ederim. harika bir platform.. :) kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: mpayaz50