Stock Rom Casper VIA V6 Rom 09.06.2015 Normal

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yaa aşk olsun :) garantisi olsa buraya girmezdim zaten :) :) siz hoyrat kullanıyosanız benim suçum ne :)

Böyle basit bir şey için cihaz garantiye gönderilmez efendim.
Bu arada biz cihazlarımızı ipeklere sarıp kullanıyoruz.
Asıl size aşk olsun.
(Telefonu bozan kendisi, suçlu biz olduk.)

DoLuNaY

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2018
23
4
3
izmir
sabah whatsapp son görülme sorunu diye başlık gördüm, allahım dedim keşke benimde tek derdim bu olsa... :) şimdi sorunum çözüldü ya nick nasıl değişir diye soruyorum. allah gönül rahatlığı versin herkese :) :D

cenkuu

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Tem 2018
1
0
1
38
BEN DEDİĞİNİ YAPTIM AMA QFİL PROGRAMI YÜKLENMEMİŞ ACABA GÜNCELLEMEMİ YAPILDI PROGRAMA

Moderatör tarafında düzenlendi:

begse

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2018
6
1
3
37
Teknoloji ile aram çok da iyi değildir. Buna rağmen anlatımları okuyarak açılmayan telefona yazılım yükleyerek telefonu açabildim. Çok teşekkürler herkese :)
İki farklı adımda sıkıntım oldu, belki de acemiliğimden, şunlar; ''Not:Bu yükleme için uygulama .NET 2.0 uyarısı veriyor bilgisayarınızda .NET 2.0 yüklü olmalı veya .NET 3.5 (.NET 2.0 ve 3.0 içerir''.
Ben de ise 3.5.1 yazıyordu, olmayacak diye düşündüm.
ikinci çekingem ise ''1.Driver kurulumundan sonra masaüstünüze gelen QFIL programını çalıştırın.Aşağıda programın ilk açılış arayüzü vardır. Burada Browse tıklayın ve atacağınız yazılım klasörünü seçip “prog_emmc_firehouse.mbn” uzantılı dosyayı seçin'' Deniyordu, ilkinde winrar'da olduğundan görmemiş meğer, o kısımdakileri masaüstüne boş bir klasöre atınca gördü. Teşekkür ederim tekrar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Teknoloji ile aram çok da iyi değildir. Buna rağmen anlatımları okuyarak açılmayan telefona yazılım yükleyerek telefonu açabildim. Çok teşekkürler herkese :)
İki farklı adımda sıkıntım oldu, belki de acemiliğimden, şunlar; ''Not:Bu yükleme için uygulama .NET 2.0 uyarısı veriyor bilgisayarınızda .NET 2.0 yüklü olmalı veya .NET 3.5 (.NET 2.0 ve 3.0 içerir''.
Ben de ise 3.5.1 yazıyordu, olmayacak diye düşündüm.
ikinci çekingem ise ''1.Driver kurulumundan sonra masaüstünüze gelen QFIL programını çalıştırın.Aşağıda programın ilk açılış arayüzü vardır. Burada Browse tıklayın ve atacağınız yazılım klasörünü seçip “prog_emmc_firehouse.mbn” uzantılı dosyayı seçin'' Deniyordu, ilkinde winrar'da olduğundan görmemiş meğer, o kısımdakileri masaüstüne boş bir klasöre atınca gördü. Teşekkür ederim tekrar.

Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: begse