Stock Rom Casper VIA V6 Rom 09.06.2015 Normal

Yazdır

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
merhaba,

word belgesindeki tüm adımları sorunsuz gerçekleştirdim ve tek seferde kurulumu başarılı olarak yaptım. ancak telefonda hiçbir değişiklik olmadı. halen açılışta casper via ekranında takılı kalıyor. çözümü var mıdır?
üstüne wipe data factory reset ve wipe cache yapıp denedinizmi

hatun

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Tem 2017
1
0
1
34
lınkı ındırdım kurdum sımdı rıca etsem nasıl işlem yapmam gereklı yardım edermısınız

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba,

word belgesindeki tüm adımları sorunsuz gerçekleştirdim ve tek seferde kurulumu başarılı olarak yaptım. ancak telefonda hiçbir değişiklik olmadı. halen açılışta casper via ekranında takılı kalıyor. çözümü var mıdır?

İndirdiğiniz dosyaların arasında bir de yanılmıyorsam Qualcomm Yazılım Yükleme Kılavuzu isimli bir PDF dosyası mevcut.
Her iki yazılım yükleme kılavuzunu da dikkatle inceleyiniz ve yazılım yükleme işlemini yenileyiniz.
Gözünüzden kaçan bir şey olabilir.

Son düzenleme:

Filippo

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2017
3
0
1
33
Merhaba,
Değil telefonu tamire vermek,mevcut telefon faturamı ödeyebilecek bir durumda bile değildim.bana öyle bir zamanda yardımcı oldunuz ki allah sizden razı olsun.Çok dua ediyorum sizlere...

elcuapo

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ağu 2017
1
0
1
39
yüklme yaptım gayet güzel çalıştı ama dokunmatik ekran ve alt düğmeler çalışmıyor V6x

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Her zaman diyorum, yazılım sonrasında RECOVERY menüsünden F O R M A T _ A T I N I Z. noolur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yüklme yaptım gayet güzel çalıştı ama dokunmatik ekran ve alt düğmeler çalışmıyor V6x

Konuda paylaşılan yazılım Casper VIA V6 içindir.
Sizin cihazınız Casper VIA V6X ise cihazınıza, cihazınıza uygun yazılım yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
Casper VIA V6X yazılımları forumumuzda mevcuttur.

cumraali

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ağu 2017
1
0
1
27
arkadasın tele format atayım dedim yarıda batarya bitti , allah razı olsun halletim sayenizde . tek sorunum oldu usb driver sıkıntı cıkardı onceki sayfalarda atılan resindeki sorun çıktı bu driveri yukledim oldu .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alp60

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Ağu 2017
3
3
3
26
Beyler bayanlar kusura bakmayın aradım ama bulamadım Casper via v6 cihazda google playa heasp bağlayamıyorum ve durmadan bişeyler durduruluyor. Telefoncu yazılım atalım 150 lira dedi vicdansız yardımcı olabilecek varmı ??

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Beyler bayanlar kusura bakmayın aradım ama bulamadım Casper via v6 cihazda google playa heasp bağlayamıyorum ve durmadan bişeyler durduruluyor. Telefoncu yazılım atalım 150 lira dedi vicdansız yardımcı olabilecek varmı ??
Yardımcı olayım kardeşim 150 tl telefonun kendisi etmez. En fazla 40 TL yazılım ücreti alıyoruz normalde böyle işlerde. Pc bilginiz iyi ise sitedeki konudan faydalanarak yazılımı yükleyebilirsiniz.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Başkanım pcyi biliyorum ama bu tip iş hiç yapmadım yardımcı olursan yaparım
Konu başındaki dosyaları indirin. İndirdikten sonra içinde detaylı anlatım var göreceksiniz. Gene takıldığınız yerde yardımcı olmaya çalışırım. Bide cihazınızın android sürümü 5.1.1 ve üstü ise ayarlara girip Gmail adresinden çıkış yapın.

Alp60

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Ağu 2017
3
3
3
26
Konu başındaki dosyaları indirin. İndirdikten sonra içinde detaylı anlatım var göreceksiniz. Gene takıldığınız yerde yardımcı olmaya çalışırım. Bide cihazınızın android sürümü 5.1.1 ve üstü ise ayarlara girip Gmail adresinden çıkış yapın.
Tamam indiriyorum başkanım. telefon numaramı yazsam whatsapptan iletişime geçebilirmiyiz takıldığım yer olursa daha hızlı bi şekilde sorabilirim ?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar